Dziś w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” już po raz czwarty fani muzyki chrześcijańskiej wybiorą najlepszego debiutanta roku. W konkursie wezmą udział 33, Acoustic Praise, Albo i Nie oraz Mocni w Wierze, a imprezę uświetni ubiegłoroczny zwyciężca – Kanaan. Transmisję przeprowadzi telewizja internetowa Dobre Media.

Impreza rozpocznie się Mszą św. w kościele  Pokamedulskim w Warszawie o 11. O 16:10 w RDN Małopolska, RDN Nowy Sącz, Radiu Nadzieja, Radiu eR i Radiu Warszawa wystartuje studio festiwalowe. O 17 rozpocznie się Koncert Debiuty transmitowany przez stację Dobre Media. Poprowadzą go: Łukasz Sośniak z magazynu GospelBox oraz Tomasz HIOB Karenko – raper i twórca audycji Stereomania. O 20 zacznie się koncert ubiegłorocznego triumfatora – zespołu Kanaan.

Na koncercie zostaną przyznane 2 nagrody: jury i publiczności.  W jury znajdą się: Katarzyna Goszcz z Radia Warszawa, a także zajmujący się od lat promocją muzyki chrześcijan – Darek Ciszewski (Muzyczne Dary – najstarsza lista muzyki chrześcijańskiej) oraz Marcin Jakimowicz (dziennikarz Gościa Niedzielnego). Nagroda publiczności zostanie wyłoniona w ramach głosowania sms-owego.

Plakat zapraszający na koncert.
Foto: facebook.com
na podstawie: koncertdebiuty.pl