Janusz Korwin-Mikke był gościem TVP Info, by wypowiedzieć się w sprawie walki z terroryzmem. Jego zdaniem zamiast reklamować terrorystów, należy ich wieszać, a ludziom pozwolić na posiadanie broni.

„Robi się terrorystom reklamę, pokazując zamachy. Wielu młodych mówi, że też będzie na ustach całego świata. Tego nie wolno pokazywać. Herostrates podpalił świątynię Diany w Efezie, żeby być sławnym. Są ludzie, którzy chcą być sławnymi. Jeśli robimy im taką reklamę, to ich będzie coraz więcej. Tego nie wolno pokazywać” – powiedział polityk.

„Co robić z terrorystami? Wieszać, musimy przywrócić karę śmierci. To jest podstawowa sprawa. Kara śmierci na terrorystę samobójcę oczywiście nie działa. W całej Unii trzeba przywrócić karę śmierci. Część terrorystów się przestraszy. Są przecież tacy terroryści, którzy nie chcą ginąć”.

„Trzeba przywrócić prawo posiadania broni, żebyśmy mogli bronić się sami”. „Na całym świecie śmieją się z nas. Europa jest zgniłym, śmierdzącym trupem”, pełnym ludzi „którzy boją się umrzeć”.

 

TVP Info/mn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.