Dziś w Sejmie wykład wygłosił ks. Dariusz Oko. Przemawiał On na wspólnym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski. Tematem oczywiście była ideologia gender.

commons.wikimedia.org

Środowiska lewicowe na czele z “Twoim Ruchem” jakby dostały amoku. Plują jadem, obrażają i dyskredytują ks. Oko. Pomagają im w tym zawsze usłużne media lewicowo 0 libertyńskie. A ksiądz wypowiadał się bardzo mądrze i logicznie. Oto przykłady wygłoszonych tez:

“My nie potrzebujemy teraz jeszcze więcej rozpusty, więcej osobliwego seksu. Potrzebujemy normalnych małżeństw, rodzin, dzieci. To jest kwestia być albo nie być. Przy całym szacunku dla kultur europejskich, jesteśmy chorzy na śmierć. Jeżeli my nie potrafimy się reprodukować, przekazać życia to coś jest chorego w nas. A ta choroba nazywa się m.in gender. To jest zatracanie instynktu samozachowawczego. Muzułmanie się śmieją i mówią “My wygramy z wami brzuchami naszych kobiet”.

“Dzięki czterem silnikom Jumbo Jet unosi się w powietrze. Jeśli ten silnik oderwiemy od kadłuba, to będzie bomba, to pozabija. Podobnie z seksualnością. Seksualność rozpasana, bez barier, bez reguł jest zabójcza. Miliardy istnień ludzkich zostało zniszczonych przez rozpasanie seksualne. A tego chce gender i temu trzeba się przeciwstawiać.”

“25 % gejów stwierdziło, że miało w życiu mniej niż 100 partnerów. 50 % miało między 100 a 1000 a 25% ponad 1000. No to jest niesamowity przerób prawda?”

“Już w niektórych krajach nie można mówić ojciec i matka, tylko rodzic A i rodzic B. I w przedszkolu dzieci są karcone za powiedzenie: “mama”. Najświętsze słowa ludzkości: mama, tata zostają zakazane w ustach dzieci. “

“Kościół jest jak skała. O tą skałę rozbił się komunizm, bolszewizm, nazizm i rozbije się gender. Tylko, żeby było jak najmniej ofiar.”

“Genderyzm jest absurdalny i próbuje wbrew nauce zniwelować różnice między mężczyznami i kobietami. Żebyśmy nie wiem jak chłopców ubierali w sukienki, to nie zrobimy z nich kobiet. Po prostu to jest w głębi i zaprzeczać temu jest wbrew nauce”.

To tylko nieliczne przykłady. Cały wykład był pasjonujący i merytoryczny. I to właśnie lewicy się nie podobało, to w nich wzbudza takie drgawki i furię. Nie spodziewali się takiego oporu i są przerażeni. I bardzo dobrze. Łapy precz od dzieci.

na podstawie: wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.