fot. Flickr.com CC 2.0 by Piotr Drabik

Gościem Roberta Mazurka w RMF FM był w czwartek Paweł Kukiz. Stwierdził on, że jest w Sejmie głównie po to, by zmazać z siebie hańbę. Hańbę związaną z popieraniem kilka lat temu Platformy Obywatelskiej.

Ja w dużej mierze jestem w parlamencie dlatego, że muszę zmazać z siebie tę hańbę, że im uwierzyłem. Uwierzyłem w 3 x tak, uwierzyłem, że będą jednomandatowe okręgi wyborcze, że będą obniżone podatki – powiedział Kukiz.

Polityków Platformy Obywatelskiej nazwał „bandziorką”.

Promowałem tę partię. Promowałem tych ludzi, którzy są cynicznymi oszustami. Bandziorką, która zmieliła prawie 800 tys. podpisów (…) i muszę to naprawić – stwierdził.

Ci młodzi ludzie z Platformy chcą mieć wpisane w CV, że leżał na styropianie. Coś tam wymyślą. Albo na książkach prezesa Kaczyńskiego leżał. Jest też taka grupa, którą pięknie charakteryzuje mem, że gdzie dwóch polityków PO siedzi i blokuje na sali, ale jak blokujący i pytanie jednego z tych partyjniaków do drugiego: po co my tu siedzimy? A ten odpowiada: żeby nie siedzieć. Różne są powody – dodał w kontekście kryzysu sejmowego.

1 KOMENTARZ

  1. Brawo Panie Pawle ja też głosowałem na PO i teraz nie dam się tak nabrać ani przez PO (czy też polityków którzy w niej byli) czy też przez kolejny twór „Nowoczesna”. Jak tak zacząłem się interesować polityką to dopiero zobaczyłem jak robią ( i robili) nas w konia. Partie polityczne muszą zniknąć a My musimy głosować na ludzi a nie partie!

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.