Piotr Liroy Marzec z Kukiz’15 jest kolejnym przykładem na to, jak nie powinno oceniać się ludzi po pozorach. Po raz kolejny jego wypowiedź zasługuje na gromkie brawa.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że poseł Kukiz’15 Piotr Liroy Marzec złożył zawiadomienie do prokuratury ws. mordu w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie. Wczoraj po raz kolejny zaprezentował stanowczą i trafną wypowiedź.

W programie “Kawa na ławę” poruszono m.in. temat donosów, jakie PO i .Nowoczesna ślą do Brukseli na polski rząd.

PO nie umie odnaleźć się jako opozycja, lepiej więc poskarżyć się na forum międzynarodowym i uderzać w wizerunek Polski – zaczął Marzec.

Ja się wychowałem na ulicy i tam jest taka zasada, że skarżenie i donoszenie na innych wiąże się z jedną odpowiedzią. Były już w historii Polski różne Targowice. Straciliście rzeczywistość. Wy nie dbacie o interesy Polski – powiedział poseł Kukiz’15.

4 KOMENTARZE

  1. No, powiedział bardzo trafnie. Prawie każdy wie co było za choćby próbę donosicielstwa. Ale to nie czyni go bohaterem tylko uważnym obserwatorem. Ciekawe, czy teraz zdobędzie sporo serc a jak raz coś sknoci to będzie najgorszy? 🙂 Ja tam mu kibicuję po cichu.

    7

    0
  2. Niby taki Liroy, scyzoryk z Galicji, a dobrze gada odkąd jest w Sejmie i robi to na przekór wszystkim. Będą z niego ludzie.

    16

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.