Okładka książki foto: księgarnia multibook.pl

Wojna z rewolucją obyczajową w USA została przegrana. Obecnie polem bitwy stała się Polska. Wasz kraj może znów uratować świat, tak jak to uczynił w 1683 roku pod Wiedniem król Jan III Sobieski – podkreślił na początku wykładu w Warszawie Michael Jones.

Michael Jones odwiedzi pięć miast w Polsce z cyklem wykładów o zniewoleniu społeczeństwa,  jest  również autorem książki  „Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej”  Autor dysponuje znacznym dorobkiem badawczym w dziedzinie historii, socjologii i politologii.

Jones podczas wykładu zaznaczył, że wojna na terenie USA została przegrana, oddano już całkowicie pole promotorom seksualnego zniewolenia. Szczególnie istotną płaszczyzną, także w kontekście polskich doświadczeń, jest sprawa edukacji seksualnej wdzierającej się do szkół. Seksedukacja nie ma nic wspólnego jego zdaniem z nauką ani „wolnością”, jest drogą do zniewolenia i uzyskania kontroli nad najmłodszymi, a tym samym nad ich rodzicami.

„Waszą siłą jest Wasz katolicyzm oraz Kościół. To one są i będą szczególnie atakowane, lecz musicie wytrwać” – wzywał dr. Michael Jones.

Spotkanie z autorem odbyło się w sali kurialnej przy Katedrze Warszawsko-Praskiej, zainteresowanie wykładem było ogromne, sala była pełna. Spotkanie zakończyła długo trwająca owacją.

Poniżej stanowisko Obamy oraz Romneya na temat seksedukacji w przedszkolu

na podstawie: pch24.pl/wpolityce.pl