Media i politycy PO atakują formujący się dopiero rząd za to, że żadnego przedstawiciela nie będzie na zbliżającym się szczycie na Malcie. W tym miejscu warto przypomnieć aktywność na tym polu ustępującej minister Piotrowskiej – popularnej „Tereni”.

Od 4 do 5 grudnia 2014 roku w Brukseli odbyło się spotkanie szefów MSW i ministrów sprawiedliwości. Tematem była walka z terroryzmem. Minister Teresa Piotrowska nie zjawiła się na szczycie – zastąpił ją wiceminister Stachańczyk.

29 stycznia 2015 roku w Rydze miało miejsce nieformalne spotkanie szefów MSW. Tematem było zwalczanie korupcji. Polskę reprezentował wiceminister Stachańczyk.

20 kwietnia 2015 roku w Luksemburgu odbyło się spotkanie szefów MSW i MSZ ws. problemu imigrantów z Libii. Stronę polską reprezentował minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna oraz wiceszef MSW – minister Stachańczyk.

10 lipca 2015 roku w Luksemburgu odbyło się spotkanie szefów MSW ws. tzw. kwot imigrantów. Propozycję przyjęcia przez Polskę 2000 tzw. uchodźców zgłasza… wiceminister Stachańczyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.