Do wielkich entuzjastów zwycięstwa Emmanuela Macrona w wyborach prezydenckich we Francji dołączył także były poseł PO Stefan Niesiołowski.

„To dzięki jego zwycięstwu nie musimy oglądać skaczących z radości pisowskich matołków i wysłuchiwać ich bredni o kryzysie w Unii, nowych pomysłach Kaczyńskiego na integrację europejską, pogardzie dla zdrowego rozsądku całej kolekcji smoleńskich orłów, o polskim patriotyzmie przeciwstawiającym się brukselskiej przemocy” – napisał Niesiołowski na swoim blogu.

Zdaniem posła, Macron „dopomógł Polsce zmagającej się z pisowską, równie obrzydliwą dyktaturą”. „Dziękuję Panie Prezydencie Emmanuel Macron, że miał Pan odwagę jasno i bez typowego dla wielu polityków krętactwa powiedzieć, że będzie sprzeciwiał się łamaniu demokracji w Polsce przez pisowską klikę i porównał reżim Kaczyńskiego do reżimów Putina, Orbana i Erdogana, czyli odrażających dyktatur” – dodał.

3 KOMENTARZE

  1. Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
    obca dłoń ich też nie przekreśli,

    Za tę dłoń podniesioną nad Polską –
    kula w łeb!

  2. Różnica między Polakami a takimi typami jak niesiołowski jest taka, że gdy rządził komoruski, to Polakowi nawet do głowy nie przyszło cenić jakiegokolwiek zagranicznego przywódcę ani tym bardziej się mu podlizywać czy prosić o „pomoc”…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.