fot. screen YouTube.com

Polskie Stronnictwo Ludowe pozwało Pawła Kukiza do sądu za słowa o “zorganizowanej grupie przestępczej”. Kukiz nie zamierza składać broni i zbiera “haki” na PSL.

“Mieszkam w małej miejscowości na Opolszczyźnie. Widziałem zachowania PSL – nie powiem tego publicznie, nie będę zgłaszał tych spraw do prokuratury – ale byłem świadkiem sytuacji takich, gdzie ewidentnie można powiedzieć, że to jest zorganizowana grupa przestępcza” – mówił Paweł Kukiz.

PSL wystosowało pozew w tej sprawie, jednak Paweł Kukiz zamierza dalej atakować ludowców.

“Na dobry początek dnia wystąpienie pokontrolne ministra Jacka Cichockiego do prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzeja Grossa z 2013 roku. Posprawdzali, wystąpili i… karuzela kręci się dalej” – napisał Paweł Kukiz na Facebooku i opublikował cały raport z 2013 r. o nadużyciach w mateczniku PSL (zob. niżej).

Polityk zachęca swoich zwolenników do przesyłania mu materiałów o nieprawidłowościach i przestępstwach związanych z Polskim Stronnictwem Ludowym. “Wszystkich, którzy posiadają informacje o nepotyzmie, kumoterstwie i podobnych działaniach PSL proszę o informacje na: kukizkontakt@gmail.com.

Na początku sprawy ujawnię posiadane przeze mnie informacje, więc jakiegoś strasznego pośpiechu nie ma. Ale z przyjemnością będę dostarczał Sądowi kolejne informacje o sposobie funkcjonowania PSL w kraju” – napisał Kukiz.

Kresy.pl/TVN24/DK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.