foto: wikimedia.commons.org

Ryszard Petru liczy na naiwność swoich wyborców. Na Facebooku zaapelował o wsparcie finansowe dla Nowoczesnej. Ma nadzieję na wpłaty… 10 złotych miesięcznie.

Wasze wsparcie w kampanii wyborczej umożliwiło nam wejście do parlamentu i przeciwstawienie się niszczącym działaniom PiS. Bardzo za nie dziękuję. Możecie pomóc po raz kolejny. Przeznaczając 10 zł miesięcznie na wsparcie Nowoczesnej, dajecie nam środki i możliwość do dalszych działań: organizacji konsultacji, ekspertyz, edukacji obywatelskiej i poprzez budowę struktur, docierania do coraz szerszych grup społeczeństwa z wizją lepiej zorganizowanej, rozwijającej się i szanowanej na świecie Polski – zaapelował polityk.

Petru pochwalił się osiągnięciami .Nowoczesnej i uzasadnia swoją prośbę o jałmużnę tym, że partia nie otrzymuje wsparcia choćby od spółek Skarbu Państwa.

Złożyliśmy 19 projektów ustaw, zorganizowaliśmy sieć ekspercką liczącą prawie 3,5 tys. osób, za nami kilkadziesiąt konsultacji społecznych, udział w demonstracjach i ponad 100 tysięcy podpisów zebranych przez naszych działaczy w obronie Konstytucji. Nasi posłowie i posłanki należą do najaktywniejszych w parlamencie  – napisał.

Polityk ma nadzieję, że wpłat dokonają tysiące zwolenników.

10 zł to w miarę niewielka kwota, równowartość średniej ceny kawy w restauracji. Dla części społeczeństwa to nadal bardzo dużo. Dla jednych i drugich rzetelnie pracujemy. Z niewielkich kwot, przekazywanych przez tysiące Polaków, zdeterminowanych by zakończyć niszczenie kraju i dzielenie ludzi, stworzymy skuteczne narzędzie do pracy nad lepszą Polską – czytamy.

5 KOMENTARZE

  1. Petru żebrze. Żebrze!!!! Mienicie się polskim portalem a robicie tak szkaradny błąd. Nikt z maturą nie powie “on żebra” tylko “ON ŻEBRZE”. Żebra, to takie kości. Wstyd!!!

    3

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.