Jacek Międlar w imieniu redakcji tygodnika Polska Niepodległa napisał petycję i zbiera podpisy pod akcją dotyczącą konieczności delegalizacji Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. To ośrodek, który zarzuca prawicy stosowanie mowy nienawiści, podczas gdy sam szkaluje i bezkarnie pomawia polskich patriotów.

Nie popieramy rasistowskich zachowań. Nie popieramy nazistowskich gestów oraz szkalowania Żydów. Jednak ośrodek, który powinien takie zachowania wyłapywać, skupił się na działalności legalnych grup, takich jak ONR czy Młodzież Wszechpolska. Ostatnią „ofiarą” ośrodka jest sam Jacek Międlar.

Oto cała treść petycji oraz LINK, gdzie możecie podpisać się pod delegalizacją ośrodka:

Ministerstwo Sprawiedliwości

Szanowny Minister Zbigniew Ziobro

Aleje Ujazdowskie 11, 00-950 Warszawa

Apel do Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, będący organizacją pozarządową i działający w ramach Stowarzyszenia Trzyrzecze jest odpowiedzialny za blokowanie facebook’owych profili, permanentne zohydzanie, deprecjację i obrzucanie inwektywami patriotów, katolików i narodowców. Ośrodek działający przy stowarzyszeniu działającego w Warszawie, obrazoburczego i promującego nihilizm, atakującego polskość i obecny Rząd teatru Trzyrzecze, czuje się bezkarnie. „Faszyści”, „naziści”, „rasiści”, „ksenofobie” i „antysemici” to jedne z wielu obraźliwych określeń adresowanych w stronę miłujących Boga i Ojczyznę.

Poza rzucanymi inwektywami, Ośrodek – kierowany przez skazanego na 4 lata więzienia za oszustwa i wyłudzenia dyrektora teatru Rafała Gawła – jest współodpowiedzialny za masowe kasowanie narodowo-katolickich profili oraz regularne donosy do prokuratury, na tych którym leży na sercu Wielka Polska.

Czy podobnie jak OMZRiK czyni to z patriotami, prawa strona społeczeństwa również może pozwolić sobie na bezkarne obrażanie środowisk lewicowo-liberalnych nazywając ich pederastami, zboczeńcami, dewiantami, pedałami, żydowskimi pachołkami czy śmieci? Czy szacunek i wolność słowa jest zarezerwowana tylko dla tych, którzy uczestniczą w przemyślanym planie niszczenia Polski?

Widząc bezkarność lewicowego saloniku, sprzeciwiamy się bezkarności internetowego Ośrodka. Sprzeciwiamy się obrażaniu Polaków, patriotów, katolików i narodowców. OMZRiK działający przy stowarzyszeniu został zalegalizowany w sądzie. Dlatego zwracamy się do Ministerstwa Sprawiedliwości, aby solidnie przyglądnęło się działalności Ośrodka, a w konsekwencji podjęło kroki na drodze delegalizacji ksenofobicznego aparatu, który jest odpowiedzialny za deprecjację Polaków i narodowego dziedzictwa.

Zwracamy się z apelem o podpisywanie tej petycji i rozpowszechnianie linku do niej do jak największej liczby obywateli. Zjednoczmy się i działajmy we wspólnej sprawie.

Wszystkie podpisy zostaną przekazane Ministerstwu Sprawiedliwości wraz z apelem o delegalizację Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Do wiadomości:

1. Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro

2. Wiceminister Sprawiedliwości Patryk Jaki

ODPISZ PETYCJĘ KLIKAJĄC TUTAJ

2 KOMENTARZE

  1. I dodam jeszcze , że nie życzę sobie aby za moje podatki utrzymywać jakiekolwiek pasożytownie, których działalność wymierzona jest przeciwko mnie i moim Rodakom !
    Chwała Wielkiej Polsce a Jezus jej Królem !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here