 TUSK

Rządy Tuska bez wątpienia trudno nazwać sprawowaniem władzy. Jest to czysta i świadoma okupacja. Nie było w historii Polski człowieka, który tak zniszczył nasz kraj jak Donald Tusk i jego – nie bójmy się użyć tego słowa – mafia. Lista czynów zmierzających do destrukcji Naszego Narodu jest długa i każdy kto śledzi niezależne media wie o czym mówię. Niemal każdego dnia docierają do wiadomości – tych co chcą je znać – fakty, które jasno informują, czym ta okupacja de facto jest, także coraz wyraźniej widać do czego ta mafia zmierza. Od jakiegoś czasu jednak robią to oni coraz śmielej. Dotychczasowa ukryta bezczelność stała się jakby bardziej transparentna. Kiedyś Tusk niewygodnym faktom zaprzeczał, dziś się już nie kryje się ze swoimi intencjami. Tak, wiem, że jego elektorat to durnie, którzy w większości mogą „rzęsistkowi pochwowemu” pozazdrościć IQ. Jednak nie to jest tematem mego dzisiejszego wywodu.

 CZIPOWANIE ROZPOCZĘTE

Dziś poruszymy temat, który do niedawna był jeszcze przedmiotem fascynacji szerokopojętej sztuki z dziedziny Science-Fiction, dziś, choć nie mówią jeszcze o tym w TVN, staje się to normą w USA, a Unia Europejska już to zatwierdziła. Stajemy się Proszę Państwa świadkami początku świadomej zagłady ludzkości przez władców tego Świata. Pisząc zagłada ludzkości wcale nie mam na myśli tego, że zginiemy. Właściwie to wręcz przeciwnie, gdyż będziemy dalej funkcjonować. Skąd ta zagłada ludzkości? Uważam, że człowiek w momencie kiedy daje się zaczipować, przestaje tym człowiekiem być. Więc nie będziemy już ludźmi. Właściwie to ja będę, gdyż nie dam sobie tego zrobić i wolę umrzeć niż dać się „zaczipować”, przy okazji również skręcę kark, lub zabiję w każdy inny sposób za pomocą każdego dostępnego mi narzędzia i to każdego, który będzie miał „chęć” mnie, lub komukolwiek z mojej rodziny, ten czip wszczepić. Wiem, że jednak są ludzie, którzy stwierdzą, że lepiej mieć taki czip pod skórą dla bezpieczeństwa. Cóż ich wybór, mnie wychowano w innych wartościach, choć może słowo „wychowano” nie jest tu najwłaściwsze. Swoje stanowisko przedstawiłem, a teraz konkrety…

 POMYSŁ STARY, REALIZACJA WŁAŚNIE SIĘ ZACZYNA. PRETEKST? JAK ZWYKLE: BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy podobno społeczeństwem informacyjnym, więc lojalnie donoszę Wam (gdyż jestem niezależny i tylko przed swoimi czytelnikami odpowiadam), że stałem się posiadaczem trzech takich jednostek informacji, każda z innego źródła oddalonego od siebie o tysiące kilometrów. Każda jest sprawdzona. Zaczęło się od tego. Kilka lat temu hollywoodzki reżyser i autor filmów dokumentalnych, Aaron Russo (zm. 2007r.), powiedział w wywiadzie radiowym, jak to zwrócił się do niego Nick Rockefeller i poprosił go o wstąpienie w szeregi członków Rady Stosunków Zagranicznych (CFR). Russo nie był zainteresowany, ale zapytał Rockefellera: „O co w tym wszystkim chodzi? Macie wszystkie pieniądze na świecie, jakich potrzebujecie, macie całą władzę, jakiej potrzebujecie, więc o co chodzi, jaki jest ostateczny cel?” Rockefeller przyznał, że ostatecznym celem jest zaczipowanie wszystkich ludzi, kontrola całego społeczeństwa – kontrola świata przez bankierów i ludzi elity.

1. Władze USA już od zeszłego roku wprowadzono legitymację wyposażoną w chip z GPS. Dzieci w wieku szkolnym zmuszane są do jej ciągłego noszenia. Nie trudno zgadnąć, że te szczególnie zadowolone nie są. Podobnie jak ich rodzice. Do kuriozalnych sytuacji dochodzi, gdy w szkołach, które już są objęte programem „znakowania” dzieci, niektóre z nich nie noszą chipa, są wtedy szykanowane i prześladowane przez nauczycieli. Mają często obniżane oceny zarówno z przedmiotów jak i z zachowania, narażone są też na surowe kary ze strony kadry nauczycielskiej. Kontrowersyjne zasady wprowadzono w kilku szkołach w Teksasie już od 1 października 2013. Uczniowie, chodzący na zajęcia m.in. w John Jay High School i Anson Jones Middle School – muszą mieć przy sobie legitymacje, które pozwalają na śledzenie praktycznie każdego ich kroku – poinformował serwis RT. Zgodnie z założeniami, jeśli pilotażowy projekt osiągnie sukces, program obejmie aż 112 szkół, do których uczęszcza ok. 100 tysięcy uczniów. Jak poinformowały władze, realizacja podobnej inicjatywy była konieczna ze względu na skalę absencji panującej w wielu placówkach edukacyjnych. Uczniowie, którzy coraz częściej i chętniej udają się na wagary, rujnują system finansowania szkolnictwa. Wielu uczniów nie godzi się na noszenie nowych legitymacji. Ale podjęcie przez nich takiej decyzji wiąże się z wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami, z którymi muszą sobie potem radzić. Wielu z nich twierdzi, że narażani są na szykany. Młodzież, która zbuntowała się przeciwko nowemu systemowi twierdzi, że jest dyskryminowana. Uczniowie bez legitymacji XXI w. nie mają dostępu do stref wspólnych w szkołach – bibliotek i stołówek. Twierdzą także, że są dręczeni przez nauczycieli. Nie są też dopuszczani do pełnienia ważnych funkcji w ramach samorządów ani też dopuszczani do głosowań.

2. Unia Europejska. Tekst oryginalny jest w języku Włoskim (oryginał pod artykułem). CorrierediRoma.it w grudniu opublikowała wiadomość że wszystkie dzieci od maja 2014 roku urodzone w Europie będą obowiązkowo otrzymywać chip wszczepiony pod skórę. Będzie to układ scalony – zabezpieczony i zastosowany w tkance podskórnej. Mikroczipy będą wielkości o ziarenka ryżu oraz będą oparte na technologii pasywnej NWO. Według władz Unii Europejskiej mikrochipy będą szczególnie przydatne w przypadku, porwania (tu oczywiście mydlą nam oczy bezpieczeństwem, gdyż porwań jest 1 na milion). Czpiy będą wszczepiane w zestawie z baterią, mikroprocesorem oraz GPS podczas pierwszego szczepienia nowonarodzonego dziecka. Od maja 2014 r. w całej Europie będzie powszechny obowiązek „przedkładania” (bo dla UE dziecko jest przedmiotem, więc trzeba je PRZEDKŁADAĆ jak każdy inny przedmiot) niemowląt w celu zainstalowania mikrochip pod skórą. „Usługę” wszczepiania mikroczipów będzie można wykonać w każdym publicznym szpitalu. Podczas „wykonywania usługi” będzie również zakładana kartoteka informacyjna, zawierająca dane osoby (nazwa, grupa krwi, data urodzenia, itp.). Bateria w takim mikrochipie będzie trzeba wymieniać co 2 lata w szpitalach państwowych, ma to związek z silnym sygnałem GPS, który zużywa stosunkowo dużo mocy. Zastosowany czip GPS jest nowej generacji, a więc pozwala na margines błędu wykrycia równej lub mniejszej niż 5 metrów. Będzie on podłączony bezpośrednio do satelity, który będzie zarządzać połączeniami. Każdy, kto będzie chciał na własną rękę wyposażyć swe ciało w ten wypasiony cud techniki będzie mógł mieć go wszczepionego za darmo wypełniając formularz wniosku o członkostwo w ASL. CCCP (Komitet Doradczy ds. Kontroli mieszkańców). Co zaś z tymi urodzonymi przed 2014 roku i równocześnie nie chcącymi skorzystać z promocji „darmowego wszczepienia”? Dla nich również jest nadzieja. Otóż obowiązkową instalację do obywateli należy dokonać do końca 2017. Instalacja będzie całkowicie bezbolesne dzięki temu, że układ zostanie wszczepiony pod skórę na lewym łokciu, wolnych zakończeń nerwowych. Wreszcie dobre wieści ze świata technologii. Z tego układu, w końcu, pozwoli uniknąć wszystkich przypadków zaginięć i porwań, które trapiły świat przez te wszystkie lata. Będzie również możliwe, dzięki tej techniki w przyszłości łatwe śledzenie wszystkich przestępców na wolności.

3. Pierwsza reklama czipów w TV: Jak można było się spodziewać, pojawiła się pierwsza reklama biochipa /jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat biochipa. Zachwalany jako ‘wielka’ pomoc przy leczeniu i diagnozowaniu pacjentów przez służbę zdrowia (znów pojawia się motyw bezpieczeństwa). Z uśmiechem na ustach, wręcz w uniesieniu, prezentuje się coś co sprawia, że ludzie zachipowani na zawsze tracą swoją wolność i prywatność daną nam przez Boga. Reklamuje się zło, nazywając to dobrem.
“Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemność w światłość, a światłość w ciemność, zamieniają gorycz w słodycz, a słodycz w gorycz. ” Iz. 5:20
No dobra. Już wiadomo co nas/Was czeka. Co ma z tym wspólnego Tusk? Czy ten tytuł felietonu miał tylko za zadanie ściągnąć jak największą liczbę czytelników i prowokować do dyskusji? Nie! Uważam, że Polacy (mam na myśli Polskich ojców, Polskich dzieci) – piszę to sam będąc ojcem, nie pozwolą na to. Wiem doskonale z autopsji, że ojciec, którego dziecko cierpi jest wtedy groźniejszy od pięciu zawodników MMA razem wziętych i bez względu na warunki fizyczne staje się jednoosobową watahą niezniszczalnych maszyn do zabijania. W moim przekonaniu Polaka można okraść, obrazić, zubożyć i zniszczyć jego życie tak jak to robi w tej chwili Pan Tusk, ale w momencie gdy któryś z przywódców jakiejkolwiek partii w Polsce napomknie lub choćby piśnie o tym, że te przepisy zostaną wprowadzone to sam z radością zasilę skład tej wielotysięcznej armii wściekłych Polskich ojców, a ponieważ znam kilku, którzy z pewnością do niej dołączą, stąd jestem pewien, że w tym samym dniu jeszcze Tusk zawisłby na Rynku wraz ze swoimi wspólnikami. Na nieszczęście Platformianych ludzików nie pomogą tu nawet ustawy o „bratniej pomocy” wojowników z innych Państw. Dla Polskiego ojca zginąć w obronie swojego dziecka to żaden problem i wyrzeczenie – to jak zwykła czynność dnia codziennego, a zabić w obronie własnego dziecka to jak splunąć, czego dowodem jest choćby nasza historia. Jednak gorzej z tymi tchórzami, od lat będącymi na naszym garnuszku, oni przecież umieją tylko kłamać i nade wszystko cenią własne życie. A cenicie, prawda?

 

Źródło 1: (po włosku) http://www.corrierediroma.it/2013/12/microchip-obbligatorio-per-tutti-i-neonati-da-maggio-2014/
Źródło 2: http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Chipowanie-ludzi-To-juz-sie-zaczelo,wid,15000908,wiadomosc.html
Źródło 3: reklama: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MkCT044W_1M
Źródło 4: http://stopnwopoznan.wordpress.com/175/

(W oryginale po włosku)
Il microchip è un circuito integrato applicato nel tessuto sottocutaneo. I microchip sono delle dimensioni circa di un chicco di riso e sono basati su una tecnologia passiva NWO. I microchip sono particolarmente utili in caso di rapimento o scomparsa dei bambini.Molte nazioni già utilizzano e richiedono il microchip insieme alla vaccinazione. Da Maggio 2014 entrerà in vigore, in tutta Europa, l’obbligatorietà di sottoporre i neonati all’installazione del microchip sottocutaneo che dovrà essere applicato negli ospedali pubblici al momento della nascita.Il microchip in questione è dotato, oltre che di una scheda tecnica con le informazioni relative all’individuo, (nome, cognome, gruppo sanguigno, data di nascita ecc) anche di un potente rilevatore GPS che funzionerà con una micro batteria sostituibile ogni 2 anni presso i centri ospedalieri statali. Il GPS all’interno del microchip è di nuova generazione e dunque consente un margine di errore del rilevamento pari o inferiore ai 5 metri. Sarà collegato direttamente ad un satellite, che gestirà le connessioni. Chi vorrà, potrà farsi impiantare gratuitamente (o far impiantare ai propri figli) il microchip, anche se nato/i prima del Maggio 2014, compilando un modulo di richiesta all’ASL di appartenenza. La CCCP (Comitato Consultivo per il Controllo della Popolazione) ha preso in considerazione l’obbligatorietà di installazione anche ai cittadini nati prima della suddetta data, ma ciò non avverà prima del 2017. L’istallazione sarà totalmente indoloregrazie al fatto che il chip verrà impiantato sotto pelle nel gomito sinistro, privo diterminazioni nervose. Finalmente una buona notizia dal mondo della tecnologia. Grazie a questo chip, finalmente, si eviteranno tutti i casi discomparsa o rapimenti che hanno turbato il mondo in tutti questi anni. Inoltre sarà possibile, grazie a questa tecnologia, nel futuro, rintracciare facilmente tutti i criminali latitanti.

88 KOMENTARZE

 1. Chce tez dodac,ze chyba juz w calych stanach to jest. Wszystkie dzieci maja i nikt sie nie burzy. To bujda. Nikt z tego nie robi problemu. To nie jest gps i to nie jest w skorze. To zwykle ID tak jak wasze prawojazdy.Tak zwana:”Plastikowa karta kredytowa” na sznurku.dziecko ma wykupiony autobus,obiady,ksiazki w bibliotece. Zamiast nosic kilka kart to ma jedna.I co w tym strasznego? Nic. Pozdrawiam!

 2. Chcialabym odniesc sie do tych rzekomych czipow w szkolach.Otoz jestem nauczycielka wspomagajaca w ponad 20 szkolach w kilku dystryktach szkolnych.Zgadza sie . Prowadzone sa legitmacje szkolne ,ktore sa elektroniczne. Ale my kiedys tez mielismy. Nic w tym zlego. Zaraz wyjasnie.kazde dziecko je ma co umozliwia szkole prowadzenie ewidencji,biblioteki,lanczu orza ocen. To jest bardzo dobre. Nauczyciel prowadzi ewidencje na specjalnej stronie szkolnej gdzie sa oceny ucznia(punkty i skala procentowa).do tego ma wglad nauczyciel,dyrektor,uczen i rodzic. Dzieci podchodza do testow,oddaja prace i sa oceniane. Przez to nie ma faworyzowania ucznia bo jego procent mowi za siebie. Takze pan tu to wyolbrzymil za bardzo.W szkole nauczyciele w Polsce oceniali jak chcieli i za chabory,lub z sympatii. ten system to eliminuje. Bylam nauczycielem w Polsce od wielu lat a teraz jestem nauczycielem w publicznych szkolach w USA.I naprawde podoba mi sie ten system.Jako rodzic chcecie miec kontrole nad dzieckiem. Ja przez ten system widze jak moje dzieci sie ucza. i mnie nie oszukaja. Corka miala sameA+ przez 2 semestry ,nagle zaczela nie oddawac prac,olewac i dostalam emaile od nauczyciela. Weszlam w system i bingo! & prac nie oddanych ,2 polane. Oberwalo sie jej za to i po 2 miesiacach z U czyli paly polskiej wskoczyla na A= czyli 6. Nie takie to straszne jak maluja. Dlatego,ze polski system jest sredniowieczny pod wzgledem oceniania to jest lepsze, a dla was nowe dlatego was przeraza. Powodzenia zycze!I nie bojcie sie tych legitymacji,to dobre.Co do czipow i gps dla wszystkich obywateli bym polemizowala.To grubymi nicmi szyte przez wladze.

 3. To jest prawda, i tak będzie, to nie jest wyssane z palca, to jest 100% potwierdzenie z przepowiedni z ” Pisma Świętego”, kto czyta to wie. Ludzie zajmują się ciałem, a duch zostaje kontrolowany materializmem Złego( diabła). Przeczytajcie sobie choćby ostatnią księgę Pisma Świętego ” Objawienie Św Jana”, ale tak dokładnie od początku do końca, nic nie pomijając.Jeżeli nawet nie będziesz czegoś pojmować i rozumieć nie załamuj się , Poproś Boga w imię Jezusa Chrystusa, aby dał ci zrozumienie i nie ustawaj, czytaj, nawet sobie na głos, abyś dobrnął do końca i przeczytaj nawet jeszcze kilka razy. Jest przerażające jak najgorszy horror, ale czytaj bo tam też jest i nadzieja, ale musisz to znać, bo inaczej to nie widzisz człości co dzieje się na świecie, a już szczególnie w Europie , Izraelu i krajach muzułmańskich. I jeżeli myślicie że to mrzonki, to nie bójcie się podpisywać swoim imieniem. A jeżeli zrobiłam błędy ortograficzne, to nie krytykujcie, bo treść jest ważna a nie opakowanie.

 4. Jeżeli konstytucja gwarantuje nam prawo do wolności, to jak zamierzają nas zmusić do zniewolenia się (lub naszych dzieci), to byłoby pogwałcenie naszych najbardziej podstawowych praw. Osobiście nigdy się na to nie zgodzę, skoro zwykłe fale z WI-FI “smażą mózg” i udowodniono już dawno, że dzieci z domów gdzie WI-FI jest aktywne 24h mają poważne problemy z koncentracją (i wiele innych) znacznie częściej niż ich rówieśnicy nie mający ciągłej styczności z takimi falami, to przecież GPS pod skórą totalnie ogłupi naród i zablokuje w znaczącym stopniu możliwości dzieci, a może nawet wywoła ciężkie choroby, których teraz nawet nie znamy… Nie można do czegoś takiego dopuścić! Banksterzy i elity chcą z nas zrobić zacofanych sługusów. A może nawet za pomocą impulsów elektromagnetycznych czy innych będą nami sterować? czemu chip ma być blisko zakończeń nerwowych? żeby komendy jakie będą wysyłać szybko i bez problemowo trafiały do mózgu? Nasze dzieci mają być żywymi zombi? A może w jednej chwili przechodząc obok jakiejś persona non grata zostaną zabójcami? Może to daleko posunięte wnioski, ale skoro będą mieli możliwość nas kontrolować, to prędzej czy później to zrobią, przejmą kontrolę nad ludzkością jako żywymi “robotami” na służbie…

 5. Takiego . Ani mnie ani nikomu z mojej rodziny kto by to chciał zrobic zarżne jak świnie . Zaczipowac to tych Bilderbergów i wszystkich bosów tego świata wsadzić im to głęboko w mózgi i używac pola elektromagnetycznego aż im wyparują. Zapowiedzieć wszystkim na tej planecie kto by chciał coś takiego jeszcze raz zrobić to by skończył jak oni. WOLNY! WOLNY! WOLNY CZŁOWIEK

 6. Przyłożą magnes i po czipie i RFID?! Będzie też korupcja i handel wymienny , żeby to obejść. Nawet na te technologie znajdzie się rada.

 7. Ja uważam że trzeba to nagłaśniać żeby ludzie sami zauważyli problem a nie w nim tkwili .. ja nie dam się żadnej kurwie w garniturze inwigilować!

 8. Nie wiem na co sie oburzacie skoro to stek bzdur napisany aby strona cieszyła sie zainteresowaniem i zeby kazdy kliknol na stronke

 9. Niech mi który kolwiek z tych Jebanych matkojebców pomyśli o tym żeby choc dotknąć palcem moje dziecko to zajebie czym kolwiek będę miał pod ręką. Chipowac to oni mogą swoje żony żeby się nie sypały na prawo i lewo jak domki w Czeczenii, ale nie dzieci. Co się kurwa dzieje na tym swiecie?!!!

 10. Objawienie św. Jana 13:11-18 PUBG

  Potem zobaczyłem inną bestię wychodzącą z ziemi, a miała dwa rogi podobne do Baranka, ale mówiła jak smok. I całą władzę pierwszej bestii sprawuje na jej oczach, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej bestii, której śmiertelna rana została wyleczona. I czyni wielkie cuda, sprawiając, że nawet ogień zstępuje z nieba na ziemię na oczach ludzi. I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, które jej pozwolono czynić przed bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby sporządzili wizerunek bestii, która miała ranę od miecza, ale ożyła. I pozwolono jej tchnąć ducha w wizerunek bestii, tak żeby przemówił wizerunek bestii i sprawił, że ci, którzy nie oddali pokłonu wizerunkowi bestii, zostali zabici. I sprawia, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjęli znamię na prawą rękę lub na czoło; I aby nikt nie mógł kupić ani sprzedać, tylko ten, kto ma znamię, imię bestii lub liczbę jej imienia. Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, gdyż jest to liczba człowieka. A liczba jej: sześćset sześćdziesiąt sześć.

 11. Acha i jeszcze dodam, że pracuje się nad chipami do leczenia = zachorowania i że chipy nie są aż tak duże jak ziarenko ryżu. To jest nano technologia. Dla niewtajemniczonych podpowiem, że wartość nano to taka długość jakbyśmy wzięli odcinek 1 mm i podzielili go na 1 000 000 (słownie: jeden milion) odcinków. To ten jeden odcinek to odcinek 1 nm. Więc w ziarenku ryżu można zmieścić cały MediaMarkt. Wykorzystanie tych technologii przez terrorystów jest mocno dyskusyjne powiedziałbym raczej, że to zabawny pomysł. To są bardzo mocno zintegrowane elementy bez możliwości wyciągania z nich dowolnych informacji. To nie scalak z nóżkami, tu zasilanie tu wejście a tu wyjście z układu.

  Te urządzenia nie będą służyć tylko do śledzenia. To się odbywa dzisiaj za pomocą komputerów, tabletów, telefonów, zegarków, kamer, aparatów fotograficznych, jednym słowem za pomocą ogólnie dostępnej elektroniki. Za pomocą tych czipów będzie można nie tylko śledzić, czy udostępniać. To będą urządzenia, które zmienią ludzi w cyborgów, a zarazem dadzą nad nimi w pewnym stopniu kontrolę. Będzie można tworzyć grupy ludzi do zadań specjalnych. Np. do prześladowania osób bez czipów. Będą mogli zobaczyć rzeczy, których zwykły człowiek nie zobaczy. Np. stwórcę przybywającego na obłokach. I takie tam … zapędziłem się … ale to może być niestety prawda biorąc pod uwagę kierunek prowadzonych prac naukowych. (Ultrasonic Wave-Driven Nanogenerator, biochipy, wave beam, cała technologia nano). Czasami jak patrzę na wyniki wyborów to myślę, że to już działa.

  Tylko, co z tego, że o tym wiemy? A no to, że możemy się temu przeciwstawić. Ale nie przez agresję. Ponieważ im o to właśnie chodzi. Im więcej w tym agresji, tym łatwiej będzie wprowadzić czipy. Właśnie dla bezpieczeństwa. Tu trzeba się dobrze zastanowić. Musimy mieć wolny wybór, nie może być tak, że ktoś nam nakaże, ale z drugiej strony, jeżeli nie będziemy mieli czipa to nie będziemy mogli nic kupić ani sprzedać. Brak dostępu do banku. Pieniądza nie będzie. Teraz wprowadza się podstępem bitcoiny, żeby przetestować system bezgotówkowy i dać ludziom wrażenie, że to oni sami stworzyli. Nie kupisz to nie zjesz, nie ogrzejesz się, nie ubierzesz się, nie będziesz miał gdzie spać.

  Będziemy mieli wybór, im na tym nie będzie zależeć oni to tak zrobią, że to nam będzie na tym zależeć. Tak jest napisane w Apokalipsie św. Jana. Będziemy mieli wybór, pójść w stronę Boga lub mamony co nas teraz mami.
  Więc? Jak?

  Jedną droga jest przyjęcie czipa dla dobra drugiej osoby. Jezus o tym wspomina. Nie ma większej miłości nad tą gdy oddajesz, swe życie za drugą osobę. Możesz to zrobić dla dobra własnych dzieci i bliskich. Dobrze by było gdybyś przyjął to świństwo do ręki nie na czoło. O tym też Jezus wspomina. Później gdy zacznie się czas, że to urządzenie będzie zatruwać twój organizm. Będziesz miał wówczas możliwość odcięcia i wyrzucenia kończyny, która zatruwa twój organizm.
  I choć kaleka będziesz, żył nadal.

  Inną metodą jest nie przyjęcie czipa i próbowanie surwiwalu, ale to będzie hardcore. W naszych warunkach klimatycznych bardzo trudne. Ale jeżeli udałoby się stworzyć społeczność i wspólnie próbować przetrwać tych kilka lat to może jakoś by się udało.

  Wszystko w rękach Boga.

  Trzeba czytać ewangelię, w niej są zawarte instrukcje jak się zachować w tych owych dniach.
  Ubrać worek pokutny zostawić rodziny i bliskich i iść za Chrystusem. Pościć, podróżować i nie tracić nadziei. Będziecie wyśmiewani, szczuci, prześladowani i bici. Trzeba się przeprosić z wrogami swymi i sobie na wzajem pomagać. Inaczej nie przetrwamy. A gdy przetrwamy to na końcu nagroda będzie wielka.

 12. Można jeszcze do tego dodać patent SONY na sterowanie mózgiem us patent 6 729 337, i to naprawdę działa. Dla niedowiarków proponuję lekturę o

  Sound from ultrasound.

 13. Ta strona jest chora. Ktoś kto to pisze ma grubo nawalone pod kopułą. Pisząc “Właściwie to ja będę, gdyż nie dam sobie tego zrobić i wolę umrzeć niż
  dać się „zaczipować”, przy okazji również skręcę kark, lub zabiję w
  każdy inny sposób za pomocą każdego dostępnego mi narzędzia i to
  każdego, który będzie miał „chęć” mnie, lub komukolwiek z mojej rodziny, ten czip wszczepić.” autor dowodzi temu, że jest głupim dzieciakiem, który wymyślił sobie to żeby zrobić sensację. Ja pier****

 14. Chipy to prawda a mowienie, że bedziemy sie bronili jest w ogole dosc zabawne. Beda nam to na poczatku proponowali wzamian na znizki w sklepach, albo namawiali do tego, żebyśmy sie zachipowali bo dzieki technologii RFiD nie bedzie nam potrebny dowod osobisty, ieniadze ani karta do bankomatu. Wszystko za przylozeniem reki do czytnika!!

  Po czasie gdy propozycje nie zaowocuja bo wiadomo ze takie chipy odrazu na kilometr pachna wiosenna i rozkwitajaca inwigilacja, zostanie wprowadzony obowiazek zachipowania się, ze wzgledu na terroryzm i ochrone narodową by sprawdzic czy nikt z nas nie jest Dzihadystą (stąd tak przychylne patrzenie na islamizację).

  Jeżeli mimo to nie skusisz się na chip wsadzą Cie do wiezienia pod pretekstem zagrozenia narodowego z racji tego, że skoro nie chcesz się zaszczepić to znaczy, że coś ukrywasz przed rządem, a wtedy dostaniesz wyrok. Gdy trafisz do wiezienia na dlugo lub nie, zaczipują Cię pod pretekstem większej kontroli nad więźniami oraz zapobieganiu ucieczki z kryminalu…

  Ale to tylko wisienka na czubku gory lodowej. Rząd oczywiscie bedzie mial duzo ciekawych pomyslow jak np. chipowanie dzieci tuż po urodzeniu pod pretekstem zapobiegania porwaniom dzieci…

  I tak wyglada nasza przyszlosc. Jak nie urok to sraczka…

 15. Jakaś ściema te źródła. Jest już dawno po maju 2014 i… nic. Przy masowym stosowaniu, porywacze będą to namierzać i wycinać z ofiary, żadne to zabezpieczenie. Dobre co najwyżej dla zagubionych psów.

 16. Jestem bardzo zaniepokojona tym, co przeczytałam. Czy dobrze zrozumiałam, że w polskich szpitalach już są czipowane noworodki?

  • Nie są. Artykuł jest sprzed roku i wynika z niego, że już rok takie praktyki powinny być stosowane, ale z tego, co mi wiadomo-nie są.

 17. Nie przeklinam w internecie, gdyż w czasach upadania języka należy się bronić, jednak ta sprawa sama prosi się o prymitywny komentarz: ch*je je**ne chcą śledzić każdego na świecie, nie wiem po co im to, ale mnie zadziwia fakt, że człowiek dla człowieka może być aż takim sk**wysynem, ażeby dla czystej władzy zbierać każdą informację o każdym. Oj w złych czasach przyszło nam żyć, miał być Rok 1984, za to będzie Rok 2017!!

 18. Panie Tomaszu Gratuluje wspanialej i czystej wiedzy na temat swiadomosci. Podpisuje sie pod Panskim artukulem rowniez jako Rodzico – Ojciec. Popieram i serdecznie pozdrawiam! Bog zaplac

 19. Zapierdole każdego kto tylko się do mnie z tym zbliży. Daltego depopulacja słowian postępuje bo jesteśmy rasą która tego nie zaakceptuje.

 20. KON BY SIĘ UŚMIAŁ CZIPY TO ONI MOGĄ SOBIE WCZEPIAĆ ALE NIE MI CO PRZYJDĄ I NA SILE BĘDĄ CHCIELI WCZEPIĆ ??? GWARANTUJE ZE JAK SZYBKO PRZYJDĄ TAK SZYBKO WYLECĄ JA NIE JESTEM BYDŁEM ŻEBY MNIE ZNAKOWAĆ A JAK BEDA SKAKAC Z REKAMI TO ZABIJE ALE NIKT NIC MI NIE WCZEPI !!!!!!!!!!

 21. Powiem tak, czytałem ten artykuł jakoś w marcu br. Wywołał u mnie negatywne emocje gdyż nie widzę w czipowaniu ludzi nic dobrego. Tak sie złozyło że marzec to 7 miesiąc ciąży mojej Lubej.
  W maju, 16-stego na świat przyszła moja córka. Biorąc pod uwagę wszystkie zawarte w tym artykule informacje miałem i ja i mama córę na oku. Cały czas kontrolowałem czy coś takiego może mieć miejsce. Nic takiego się nie zdarzyło…

 22. Jeśli ktoś czytał Apokalipsę św. Jana, to zapewne, ta jak ja, przekonał się że dzieje się ona na naszych oczach i nie wiadomo, czy nie okaże się że będziemy świadkami tego zdarzenia :'(

 23. 16 I sprawia, że wszyscy:
  mali i wielcy,
  bogaci i biedni,
  wolni i niewolnicy
  otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
  17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
  kto nie ma znamienia –
  imienia Bestii
  lub liczby jej imienia.
  18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
  Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
  liczba to bowiem człowieka.
  A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

  • Wątpie… oni są bardzo silni, potrzeba nam większej siły w rządzie, takiej, która zmiecie PO i PIS z pola walki… Ruch Narodowy urośnie w siłę. Zobaczycie. Ludzie się ocknął (nie wszyscy, ale…) i dołączą do walki… Jak wiemy dobro musi zwyciężyć, więc już czujmy sie zwyciężcami. PS. pod żadnym pozorem nie czipujcie się, ani swoich bliskich

 24. Jestem za i dolaczam do watachy, sam mam dwoch synow i ie wyobrazam sobie zen=by zostali zachipowani jak psy…na pochybel syjonistycznym swiniom. Oni juz maja problem, co raz wiecej ludzi otwiera oczy i budzi sie z letargu ntak jest na calym Swiecie, cos co przechodzilo im bez problemu 40-50 lat temu, juz teraz jest ciezkie do ukrycia…zydowskie scierwa.

 25. Jak najbardziej zgadzam się z tym że chipowanie to będzie kontrola ludzkości. Jednak wg mnie autor ma wypaczony rozum przez całą nienawiść która najwyraźniej w jego życiu istnieje. Nie ma to jak zaprowadzić pokój i szczęście zabijając wszystkich którzy chcą moją wizję pokoju zburzyć. Co do twojego boga i cytowania książki. Nie ma gdzieś tam przypadkiem napisane “nie zabijaj” ? Tak więc prostym sposobem dedukcji twój bóg wyśle cię, z miłości do ciebie, do specjalnego miejsca które przygotował dla ciebie za to że się jego nie posłuchałeś. Tak na marginesie wg tej samej książki, masz złudzenia a nie wolną wolę, skoro i tak z góry wiecznie obserwujący kreator wie co zrobisz. Na koniec, malutki test dla ciebie jako ojca, mianowicie byłbyś w stanie, na życzenie swojego boga złożyć mu w ofierze twojego syna, dla którego, jak to sam nazwałeś z łatwością splunięcia zajebałbyś każdego kto jemu zagrozi ? Życzę wszystkim otwartości umysłu, pokoju i miłości i empatii.

  • donki, stefki ich przelożeni sorosy sachsy i inne szkodniki nie są objęte ochroną więc można do nich tłuc jak do dzików w okresie wykopkowym
   Za nie wytępienie dostatecznej ilości dzików myśliwi muszą płacć rekompensty rolnikom, powinno to być zastosowane wobec powyższych

 26. najgorsze w tym wszystkim jest to że na to “bezpieczeństwo” dadzą się nabrać osoby które były wychowywanie w tamtych czasach. czyli starsi ludzie. myślę że może nawet największą podatność na to kłamstwo wykażą osoby już od 35 roku życia

  • A ja myślę, że się mylisz. Starsi są wyjątkowo odporni na nowinki, zwłaszcza, gdy ktoś chce im je zaimplementować siłą. Bo już to przerabiali. Najbardziej narażona będzie młodzież i dzieci, które pójdą za modą, kiedy w reklamie pojawi się ich idol z chipem.

 27. sam nie jestem ojcem. I jeszcze długo nie mam zamiaru być. Ale chętnie wesprę tych, którzy – że tak to ujmę – wychowują przyszłość naszego narodu. Chodzi tu także o wolność. Chipowanie kojarzy mi się ze znakowaniem, a za moment z kontrolą. I faktycznie, nas można obrażać, okradać i deptać. Jednakże jeśli chcą nas wpędzić do klatki to gdzieś w podświadomości zapali się czerwone światełko.

 28. Oczywiście jestem przeciwko chipowaniu, ale jestem też przeciwko umieszczaniu w sieci tekstów, których autor, po napisaniu, nie przeczytał i nie poprawił w nich rażących błędów językowych.
  Proponuję, aby Pan Autor następnym razem dokonał rewizji napisanego przez siebie tekstu i poprawił go tak, aby był napisany w całości po polsku.
  Tak czy inaczej – brawo za poruszenie tak ważnego tematu, jak wolność człowieka w kontekście wszczepiania chipów. Pozdrawiam.

 29. Już musimy się jednoczyć przeciwko temu jak i w ogóle przeciwko NWO (w kupie raźniej i po prostu lepiej)Nawet trzeba by tworzyć podziemia wolnościowe,patriotyczne i tam radzić i uczyć się wzajemnie.

 30. podpisuję się pod tą watahą wkurwionych ojców, już myślałem że tylko ja mam w sobie takie ogromne pokłady agresji ukierunkowanej. Tym bardziej twierdzę że te skurwysyny ze szczytu piramidy mają powody się obawiać, ich parszywe łby spłyną rynsztokiem, wkrótce granica zostanie przekroczona.

  • Jeśli to prawda to granica została właśnie przekroczona i należy zacząć działać. Choć szczerze w to wątpię. Myślę, że chipy to zmyła a szykują nam zupełnie co innego. Po co zmuszać ludzi do wszczepiania sobie czegokolwiek skoro można zrobić tak, żeby ludzie albo chcieli mieć przy sobie narzędzie kontroli (kto z was nie ma telefonu łapka do góry) albo zastosować takie technologie, że wszczepianie czegokolwiek będzie zbędne?

   • Przecież tworzą co róż nowe aplikacje, a to do sportu, do diety, do poruszania sie komunikacja miejska, cookies, przegląd wiadomości wybrany specjalnie dla ciebie, reklamy pod twoje klikanie, gps w tel, który rejestrujje gdzie jestesmy. Sam facebook jest inteligentnym pomysłem. Sami dobrowolnie umieszczamy tam informacje o nas samych. Śledztwo czy jaka ilosc afer obija sie o wpisy na fb. Można powiedzieć, że już jesteśmy ochipowani, tylko w taki sposób, że sami w to brniemy nieświadomie, wręcz nie widzimy, by mogło być inaczej.

   • Biorąc że nie o logikę tu chodzi lecz o symbole i formy wręcz okultystyczno-obrzędowe. Trzeba być cierpliwym i pewnikiem ten smród gdzieś prowadzi.

  • Rówież mam agresję ukierunkowaną ale odpowiedz mi na swoje pytanie.
   Kiedy granica zostanie przekroczona? Po czipowaniu? Czy przed…?

  • zapomniales dodac ze tych tuskuf to za leb pod mur i kula wleb, a co najwazniejsze lacznie z ich rodzinami, zeby wiecej takich bezmuzgowcuf nieplodzili

   • Szkoda kuli na nich, z resztą skąd ją weźmiesz jak to dawno przewidzieli i zabronili Polakom posiadania broni? Zrobi się po Polsku. Nie masz kuli, masz ręce, nogi, sztachety…Pewien mądry człowiek przewidział to już dawno temu.

 31. Przeczytałem komentaże. Wniosek jaki mi się nasuwa to taki że nie wiecie co piszecie, co autor chciał przekazać.
  1.cipowanie czy jak tam to nic innego jak kontrola nad ludzkością. Wyjście z domu i chodzenie po ulicy, czy też inne…będzie kontrolowane. O kazdym kroku dosłownie będą zbierane informacje. Nawet kazde wyście do kibla też może byc zapisywane.
  2.dla ludzi wierzących oznacza znamię, o którym jest mowa w Biblii i dotyczy wszystkich wierzących,
  a nie tylko katolików.( pomijam buddyzm, islam itp)

   • Nadinterpretacja – w żadnym z tych miejsc nie jest napisane, że Ziemia jest płaska.

    Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych
    Wyniesiony wysoko i widzący Ziemię z góry, nie wiedział zapewne, jak to opisać, gdyż nie dysponował odpowiednimi terminami i dlatego użył “góra”.

    Potem ujrzałem czterech aniołów
    stojących na czterech narożnikach ziemi,
    powstrzymujących cztery wiatry ziemi,
    aby wiatr nie wiał po ziemi
    ani po morzu, ani na żadne drzewo.
    Narożnikami można spokojnie nazwać obydwa bieguny plus dwa przeciwległe punkty na równiku.

 32. Myślę że autor przegina z tym dramatyzowaniem w kwestii czipów – problem widzę w momencie, gdy nie możemy odmówić zaczipowania. W rzeczywistości to już nosimy takie czipy – w postaci historii działań w internecie, w postaci telefonu komórkowego, który pozwala na to by nas z łatwością śledzić itd. Czip jest o tyle problematyczny że trudno go usunąć 😛

  • Poza tym, trochę mi się to kupy nie trzyma. Z tego, co czytałem kiedyś w prasie technicznej, to moduły GPS o rodzielczości mniejszej niż 5m są dostępne *od dawna* i *niedostępne* dla cywila z prostego powodu – umożliwiałyby łatwe tworzenie systemów naprowadzających broń dalekiego zasięgu.

   Wtedy by urządzano łapankę na ludzi i wyłuskiwano ten moduł, aby zdobyć GPS fajnej dokładności. Nie wierzę, że tego czynnika by nie uwzględniono.

   Inna sprawa, że przecież jak każde urządzenie elektroniczne, można je zniszczyć przy użyciu odpowiednio silnego impulsu elektromagnetycznego/temperatury/etc. Impuls EM jest, wbrew pozorom, bardzo łatwy do zaaplikowania i względnie nie zaszkodziłby organizmowi, gdyby został “wystrzelony” w odpowiednim ekranowaniu i na rozsądny czas (czułej elektronice, zwłaszcza tej, która odpowiada za komunikację radiową, szkodzą nawet ułamki sekund w obecności silnego pola EM).

   I zastanawiam się, co wtedy – przecież jak każde urządzenie, to też może się samo zepsuć, a często odróżnienie celowego działania poprzez takie spalenie jest niemożliwe od słabego egzemplarza jakiegoś konkretnego komponentu.

   Poza tym, jeśli chodzi o GPS, to nie wiem, jaka musiałaby to być bateria, żeby na dwa lata wystarczyła do wygodnego śledzenia delikwenta (zimny start GPS pożera trochę energii i trwa dość długo), a ciągłe sprawdzanie nieszczęśnika wydrenowałoby baterię w kilka godzin.

   Inna sprawa, że telefonem opiekuje się sam użytkownik, więc po co dorabiać sobie pracy? Kupy mi się to wszystko nie trzyma. 😛

   • chipy maja byc ekranowane, … wiec np. EMP tego nie ruszy,
    kwestia bateri, …. zanim wejdzie to w uzytek zamiast bateri bede jakies płytki na zasadzie elektrostatyki…. albo magnetzmu (cos na desen transformator z rdzeniem powietrznym inaczej cewka w polu magnetycznym )

  • zawsze masz fona przy dupie ?? 24/7 podłączony do sieci , lubisz używac google chrome oraz earth, zezwalasz na ciasteczka i geolokacje xD spoko, to i chipa łykniesz bo nie zrobi Ci tu różnicy…. bez obrazy oczywiście

   problem odmowy tak:
   “Otóż obowiązkową instalację do obywateli należy dokonać do końca 2017”

   porwania…. kolejne bzdety o bezpieczenstwie …..
   cuż dla tych co się ugna i sie zaszepia, chcac sie ukryc wystarczy klatka faraday,a (czyli osłoniecie sie lub jakiegos obiektu np . folia aluminiową i sygnał sie nie przebija…. 😉

   a teraz coś na temat wkurwionych ojców 😉 wkurwionych POLAKÓW, jeśli tylko nie bedziemy ulegać dalej bałwochwalstwu,

   “Ku zdumieniu wszystkich narodów świata – z Polski wyjdzie nadzieja
   udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej
   nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie
   pocieszony, ocalony i wywyższony”

 33. Bardzo dobry tekst ! Ile Pana zrozumie ?

  Pozdrawiam,

  ps. w 1961 r. Stanisław Lem (lekarz z wykształcenia) tak pisał: Nikt nie czyta, jeśli Czyta i tak nie Rozumie, jeśli Rozumie i Tak nie Zapamięta ! Minęłóo 53 lata: co się zmieniło. Mim zdaniem jest tylko gorzej !

 34. “Mityczni masoni”? Mówiąc o mistyce w kontekście masonerii zaprzecza Pan faktom, które są niezaprzeczalne. Tym samym można skierować współczucie w kierunku Pańskich dzieci, które zostaną wychowane w kłamstwie i obłudzie.
  Porównanie chipowania z katolicyzmem jest po prostu skandaliczne. Sam kilkanaście lat temu miałem w klasie ateistkę, która nie chodziła na religię i nigdy z tego powodu nikt nawet nie pisnął słówkiem, poza ew. zapytaniami dlaczego nie chodzi. Ale o jakichkolwiek szykanach nie może być mowy. Pan dokonuje manipulacji generalizując jakieś pojedyncze incydenty, które zdarzają się z uwagi na prawidłowości statystyczne. Jak mniemam podobne podejście stosuje Pan do księży katolickich, których niezależnie od ich uczuć nazywa “pedofilami”, bo jeden na tysiąc pedofilów to kapłan.
  Katolicyzm to element naszej kultury, nieodłączne ogniwo cywilizacji, która dała ludziom nieznane wcześniej możliwości rozwoju i życia w harmonii społecznej, opartej na najszlachetniejszych ideałach, który również, w odróżnieniu od wielu innych religii, darzą szacunkiem także innowierców.

  • Pan również manipuluje i próbuje mi przypisać słowa, których nigdzie nie napisałem (mowa o księżach pedofilach). Skoro sam Pan to wyciąga, musi to być jednak poważnym problemem. A odnosząc się do “ogniwa cywilizacji” i “możliwościach rozwoju i życia w harmonii”, pragnąłbym przypomnieć, że to chrześcijaństwo było jednym z powodów upadku zachodniego cesarstwa rzymskiego, które było jak najbardziej cywilizowane i “dające możliwości rozwoju”. Co praktycznie zahamowało rozwój ludzkości na 1000 lat, opierając naukę na dogmatach ustalanych w komnatach Watykanu (Borgiów Pan kojarzy?) i wyzyskując nieedukowaną ludność Europy, zastraszając ich piekłem i wprowadzając hierarchiczność, która pozwalała kościołowi utrzymać władzę na tak długo. Jakie możliwości rozwoju miał Galileusz? Ich “chipowanie” było/jest tak skuteczne, że do dzisiaj, w XXI wieku są ludzie którzy brną na ślepo w ten system. Katolicy szczycą się “dobrodusznością”, kiedy w rzeczywistości jest to swoisty handel – ja dzisiaj zrobię dobry uczynek, a za to pracuję sobie na miejsce w “niebie” – albo – jechałem po pijanemu , a nic się nie stało, jutro się wyspowiadam i będę “czysty”. Dobrym człowiekiem można być tylko z własnej, nieprzymuszonej czy zindoktrynizowanej woli, gdy nie oczekuje się z tego jakiś korzyści, w tym czy “przyszłym” życiu. A ja jako obywatel tego kraju mam prawo zabrać głos sprzeciwu wobec indoktrynizacji i absurdalnych protestach rodem ze średniowiecza (komórki macierzyste, które mogą ratować życia). I nie chcę, aby potem moim dzieciom odmówiono jakiejś drogi ratunku/leczenia, ponieważ nie zgadza się to z czyimiś wyobrażeniami. Pozdrawiam!

   • Zauważ co do przykładu do jazdy po pijaku, wychodzenie z takiego założenia jest grzechem ciężkim przeciw duchowi świętemu i takiego grzechu się nie “wyspowiada” 😉

   • “pragnąłbym przypomnieć, że to chrześcijaństwo było jednym z powodów upadku zachodniego cesarstwa rzymskiego” gdyby nie chrześcijaństwo Rzym upadłbym wcześniej i nikt by o nim nie pamietał. To chrześcijaństwo ucywilizowało barbarzyńców i wniosło wiedzę antyku do średniowiecza.
    “komnatach Watykanu (Borgiów Pan kojarzy?)” To papieże z epoki renesansu w której ponoć cywilizacja uczyniła olbrzymi krok do przodu, czy nie?
    “Jakie możliwości rozwoju miał Galileusz?” Wspaniałe. Szkoda, że ich nie wykorzystał i zamiast przedstawić naukowe dowody na poparcvie swych tez, tylko krzyczał i rzucał się na ziemię. I tak byli za łagodni bo wariata powinno się zamknąć w psychiatryku.
    “jechałem po pijanemu , a nic się nie stało, jutro się wyspowiadam i będę “czysty”.” Nawet dziecko wie, że istnieje 5 warunków dobrej spowiedzi. Jeśli nie masz człowieku podstawowej wiedzy na temat katolicyzmu, to po prostu nie zabieraj głosu.
    “A ja jako obywatel tego kraju mam prawo zabrać głos sprzeciwu wobec indoktrynizacji” dlatego właśnie ja twierdzę, że każdy antyteista powinien zostać wydalony z tego kraju.
    “i absurdalnych protestach rodem ze średniowiecza” Z epoki, która osiągnęła szczyt w rozwoju ludzkości.
    “Dobrym człowiekiem można być tylko z własnej, nieprzymuszonej czy zindoktrynizowanej woli,” Nie można nie być niezindoktrynowanym w tym rozumieniu jakie wyżej przedstawiłeś.

 35. Szanowny Panie Tomaszu, a czym się różni czipowanie od “wszczepiania” ideologii katolickiej od najmłodszych lat? Gdy dziecko jest szykanowane przez nauczycieli/rówieśników bo nie wie co było na ostatnim kazaniu? Zresztą, po początkowych zdaniach o władcach tego świata można sobie cały tekst odpuścić, jak zwykle mityczni masoni wprowadzają NWO, pod postacią każdej nowinki technicznej. Współczuję Pana dziecku, że będzie wychowywane w ciemnocie i uprzedzeniach. Z tonu tekstu wynika jakaś frustracja, bieganie po ulicach, wieszanie polityków. A co potem? “Myśl konserwatywnie albo wcale?” Uprzedzając, nie jestem zwolennikiem Tuska ani ślepej tolerancji w wydaniu zachodniej, ale przegięć w drugą stronę również nie lubię. Pozdrawiam.

 36. Ogólnie się z Tobą zgadzam co do joty ale o kant dupy rozbić przyciąganie uwagi w sposób “Polacy powieszą Tuska”. Straciłem 3 min życia na czytanie tego.

 37. Nie należy karać Tuska. Tusk jest tylko zarządcą komisarycznym na terenie Polski z ramienia UE. Będzie robił to za co mu płacą i co mu nakażą. To tak jak by ukarać urzędnika za to że wystawił mandat Kowalskiemu.

  • z drugiej strony każdy może sam decydować czego nie chce robić, więc rozliczanie go jest jak najbardziej na miejscu. jak ja dostaję mandat za parkowanie to nie wystarczy że powiem “szef mi kazał tu się zatrzymać” każdy sam odpowiada za to co robi. rozliczanie ludzi to jedyny sposób. zapisów i systemów nie da się rozliczać.

   • panie przytomny a wiec tak jak kazdy system z hitleryzmem wlacznie trzeba tego pana t zniszczyc a zwloki spalic . Czy ta przytomnosc pan tez masz?

 38. Okupacja?! Życzę autorowi, aby ktoś go wsadził w wehikuł czasu i przeniósł 70 lat wstecz, aby poznał prawdziwe znaczenie słowa “okupacja”…

  W wykorzystanie chipów w Polsce nie wierzę – u nas nawet wprowadzenie elektronicznych dowodów osobistych się nie udało, a gdzie do czipów.

  • są różne rodzaje okupacji, różne sposoby jej prowadzenia.. nie wiem o co się kłócicie.. chyba się po prostu nie rozumiecie.. świat idzie do przodu i sposoby zniewalania są nowocześniejsze niż 70 lat temu.. ogólnie rzecz biorąc nic się nie zmieniło – trzeba po prostu zadbać o swoją wolność i godność

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.