“Nadchodzą uchodźcy, chrońcie swoje kozy!” – śpiewali raperzy-amatorzy. W teledysku pojawiały się też maczety i pytanie o to, jak dojechać do ośrodka dla imigrantów.

W nagraniu raperzy pytają o to, jak dojechać do ośrodka. “Jedziemy prosto i ich rozj…! Piękne sceny dla uchodźców” – mówi do kamery jeden z nich.

Policja zajęła się sprawą z urzędu.

– Działania prokuratury i policji doprowadziły do wytypowania osób, które mają związek z nagraniem. Skutkowały one zatrzymaniem pięciu mężczyzn – powiedział stacji TVN24 Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury.

Jeden z nich – 38-latek – próbował stawiać opór przy zatrzymaniu.

– Mężczyzna próbował zaatakować funkcjonariuszy łomem i siekierą, ale błyskawiczne działania antyterrorystów skutecznie mu to uniemożliwiły – informuje insp. Joanna Kącka z łódzkiej policji.

Policja zabezpieczyła m.in. maczety i broń pneumatyczną. Mężczyznom zarzuca się nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych i etnicznych.

Kresy.pl/DK

8 KOMENTARZE

 1. “Policja zabezpieczyła m.in. maczety i broń pneumatyczną”..
  Całkiem, jak z “Brunonem K”…
  Tam “zabezpieczono” kawałki przewodów izolowanych, bateryjkę 9V i parę innych śmieci..
  PAMIĘTACIE ? 🙂 ..
  To jest symptomatyczne…
  Jeśli “polska” Policja nie ma co robić – proponuję ją wysłać do pomocy Bawarczykom i Austriakom…
  Tam, w samym tylko marcu, granicę na “zielono” przekroczyło ponad STO TYSIĘCY “uchodźców”, mowa tylko o tych ZŁAPANYCH. Nie wiadomo, ilu NIE złapano 🙂 ..
  Policji dla Niemców – NIE MA.. Wcięło.. Zniknęła 🙂 ..
  Korzyść chociaż taka, że nie szykanują ludzi, jak W POLSCE – JAK WIDAĆ…

  20

  1
  • Właśnie to samo mi się rzuciło szczególnie w oczy. Teraz będzie trzeba wyjątkowo ueażać na to co się mówi czy pisze na temat tych brud… to znaczy uchodźców (he, he), bo jeszcze “niechcący” wypowie się człowiek nie po myśli miłościwie nam rządzących mam Unią Europejską i wjadą na chatę antyterroryści.

   4

   1
  • Podobnie potraktowali działaczy pro-life na Brudstocku. Mieli na transparencie wizerunek Hitlera, żeby przypomnieć, że właśnie ten zbrodniarz zezwolił Polkom na aborcję i porównać ludobójstwa II wojny światowej do zabijania nienarodzonych dzieci. Zostali oskarżeni o propagowanie nazizmu…

   1

   0
 2. Piękne propagowanie wolności i demokracji jaką “mamy” w Polsce. Miło się słuchało. Jestem za płytą i reklamą na yt.

  19

  1
 3. Kultura i elementarna wiedza to to czego brakuje tym prostakom i ignorantom. Wódę to może i piją na śniadanie, bo bekon to raczej jedzą w UK, bo z tak pustymi głowami to mogą zarabiać jedynie tam, gdzie traktują ich gorzej od ciapuchów. Piosenkarze, jak ktoś napisał wyżej to nawet za dużo powiedziane. Współczuję rodzicom tak lotnych umysłowo latorośli…

  1

  4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.