Źródło: wikimedia.org
Źródło: wikimedia.org

Iwona Guzowska, była wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, a obecnie posłanka PO spędziła tydzień w luksusowym SPA w Bukowinie Tatrzańskiej. Koszt jej pobytu wyniósł ponad 4 tys zł i zapłacimy za niego my wszyscy.

Jak donosi „Super Express”  Guzowska spędziła w hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej tydzień w sierpniu ubiegłego roku. Jak dowiadujemy się w artykule koszt był niemały i wyniósł ponad 4 000 zł: „za rachunek dotyczący pobytu pomiędzy 17 a 24 sierpnia 2014 r. (…) dokładnie 4112 zł i 50 gr.” – ustalił tabloid.

Ten wydatek nie obciąży jednak prywatnego budżetu Guzowskiej, a budżet państwa, bowiem posłanka postanowiła wykorzystać podatników i rozliczyła go w ramach tzw. ryczałtu na hotele.

Jakie obowiązki poselskie mogła wykonywać w Tatrach wybrana z okręgu gdańskiego posłanka? Dlaczego jako służbowy rozliczyła wyjazd, który odbyła w czasie sejmowych wakacji?

– pytają dziennikarze „Super Express”. Jest to jednak pytanie retoryczne i na pewno nie uzyskamy na nie odpowiedzi na co dowodem jest także zachowanie samej Guzowskiej, która po usłyszeniu pytania rzuciła słuchawką.

 

DG

 

Na podstawie: niezalezna.pl