fot. Twitter

Skandal. Udało się uchwycić zdjęcie Ryszarda Petru i jego partyjnej koleżanki Joanny Schmidt w samolocie lecącym do Portugalii.

Jak wynika z informacji tvp info – lot ten odbył się 31 grudnia o godz. 14.00. W internecie pojawiło się pełno komentarzy i żartów z „okupacji Sejmu w Lizbonie”. Schmidt nie odbiera telefonów. Rzecznik Nowoczesnej Paweł Rabiej również jest nieuchwytny.

Jeszcze 30 grudnia 2016 roku przewodniczący Petru obiecywał: „Do 11 stycznia zostajemy na sali obrad, czekamy aż Marszałek Kuchciński wznowi 33. posiedzenie Sejmu i w sposób zgodny z regulaminem sejmowym oraz zasadami demokracji przeprowadzi głosowanie nad budżetem na 2017 rok”.

2 KOMENTARZE

  1. ~Bolek styropian : Stan demokracji w Polsce budzi poważne obawy. Oto przedruk artykułu z NYT : Są już pierwsze ofiary okupacji sali sejmowej przez opozycję. Lider partii opozycyjnej po męczącej okupacji udał się ze swoją koleżanką partyjną na krótkie obrady partyjne do Portugalii. Tam podczas dwuosobowych obrad na sali łóżkowej doszło do nieszczęścia. Podczas wspólnej demokratycznej walki o re erekcję w wyniku intensywnego tarcia doszło do zapłonu prześcieradła. Lider opozycji doznał obrażeń genitaliów a koleżanka doznała szoku. Ten heroiczny czyn lidera został zauważony w Brukseli która zapowiedziała przysłanie komisji andrologicznej która oceni stan genitaliów lidera i zaproponuje kolejną debatę o Polsce na forum PE. Przecież gdyby nie zmęczenie lidera okupacją sali sejmowej to walka o re erekcję trwała by kilka minut i nie doszło by do intensywnego tarcia i zapłonu prześcieradła. Niestety zmęczony jak koń po siedmiu westernach lider musiał walczyć ponad 30 min o demokratyczna re erekcję. Inna koleżanka lidera o swojsko brzmiącym nazwisku na L która jest śliczna jak noc listopadowa wyraziła swoją opinię na temat partyjnego zaangażowania lidera i zapowiedziała dalszą walkę o demokracje. Opozycja zapowiada także marsze poparcia dla pokaleczonego lidera opozycji którego zdjęcia z obrażeniami genitaliów wstrząsnęły opinią publiczną na całym świecie.

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.