fot. screen youtube.com

Joanna Scheuring-Wielgus zasłynęła z donosów na Jacka Międlara, który kilka miesięcy temu podczas rocznicowych obchodów ONR-u wygłosił niepoprawne politycznie kazanie. Ostatnie wyczyny posłanki świadczą o tym, że donosicielstwo to jedyne, na czym się zna.

Scheuring-Wielgus była gościem programu „Młodzież kontra”, w którym młodzi ludzie zadają politykom pytania dotyczące wszystkich sfer życia publicznego. Posłanka .Nowoczesnej poległa w starciu z przedstawicielem Ruchu Narodowego. Jaki temat okazał się zbyt trudny dla “aniołka Petru”? Polityka zagraniczna.

Pani poseł, od pewnego czasu obserwujemy działania Chin, które starają się w pewnym ograniczonym obszarze kwestionować dominującą pozycję Stanów Zjednoczonych. Chcą wejść do Europy z Jedwabnym Szlakiem, który skróciłby czas przerzutu towarów do 48 godzin. To postawiłoby w niewygodnej pozycji hegemona – USA, który ma rozwinięty handel morski. Stąd też pewne tarcia na  przykład na Morzu Południowochińskim. Tutaj rodzi się pytanie, wiadomo, że Polska może być tym zakończeniem Jedwabnego Szlaku, z drugiej strony są nasze relacje z USA. Jakby mogła pani przedstawić, zaproponować schemat postępowania w polityce zagranicznej, żeby jak najwięcej ugrać dla interesu narodowego – poprosił działacz narodowy.

Z grubsza nie przedstawię, bo ja w ogóle nie rozumiem, o czym ty mówisz. Przepraszam. Nie odpowiem ci na to pytanie, bo się na tym nie znam i nie rozumiem twojego pytania – padła odpowiedź.

Oto ludzie opozycji, która chce przejąć rządy w Polsce. Kurtyna.

Nagranie: TUTAJ.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.