W każdej, nawet najlepszej relacji następuje moment, kiedy nastaje rutyna. Warto sprawić zatem, by nawet będąc daleko od siebie, cieszyć się wspólnym seksem. Gadżety erotyczne, których można używać, przebywając daleko od siebie, sprawiają, że seks cieszy przez bardzo długi czas, a atmosfera w związku ciągle jest gorąca.

Seks w związku na odległość. Jakie gadżety warto wypróbować? 

Każda para powinna się przekonać, jak niezapomniane emocje może dać seks na odległość. Wirtualny seks to doskonały sposób, by podgrzać atmosferę w sypialni, sprawdza się zarówno u partnerów, którzy przeżywają trudne momenty, jak też u tych, u których seks jest nadal bardzo ekscytujący. Podstawą wirtualnego seksu są dobrze dobrane gadżety, świetnie działający Internet, kamerki, czat oraz gadżety erotyczne działające na odległość. Kobiety bardzo cenią sobie bezdotykowe stymulatory, np. masażery łechtaczki jak Satisfyer Curvy 1+. Bezdotykowy stymulator łechtaczki sterowany aplikacją to rozwiązanie, które panie cenią za nieograniczone możliwości erotycznej przygody z partnerem oraz za doskonałe stymulacje a także szereg odmiennych, różnorodnych wibracji. Ten bezdotykowy stymulator łechtaczki sterowany jest przy pomocy aplikacji na telefon dostępnej również po polsku.

Stosunek na odległość może być równie ekscytujący, co ten przeżywany w realu. Seks w związku na odległość pozwala utrzymać namiętne, gorące i niezapomniane życie erotyczne. Mężczyźni podobnie jak kobiety bardzo cenią sobie gadżety analne. Wielu panów, którzy nigdy wcześniej nie używali gadżetów analnych, chcąc poszerzyć swoje horyzonty seksualne otwierają się na takie rozwiązanie. Wielkim atutem jest tutaj fakt, że gadżety erotyczne są proste w użyciu oraz dostarczają niezapomnianych, głębokich doznań. Warto wiedzieć, że wysokiej jakości zabawki do seksu analnego sprawdzają się też u nowicjuszy. Okazuje się, że obsługiwanie ich nie sprawia problemów i jest bardzo komfortowe.

W jaki sposób poczuć bardziej? Co zrobić by seks smakował jeszcze lepiej? 

Wiele par otwiera się na seks tantryczny na odległość. Ta forma współżycia oparta jest na zasadach tantry, czyli starohinduskiej sztuki miłości, będącej jednocześnie rodzajem filozofii. Tantra to sposób przeżywania nowych, bardziej urozmaiconych technik miłosnych, dzięki czemu stosunek jest o wiele lepszy jakościowo niż miało to miejsce do tej pory. Należy wiedzieć, że tantra świetnie się sprawdza, gdy pary przeżywają związek na odległość. Ta forma miłości właśnie pozwala na zadawanie pytań o otwartość na określone pozycje. Stosując się do zasad tantry, można przeżywać jeszcze owocniej swoją kobiecość oraz męskość, jedno bez drugiego nie może istnieć, jest w stosunku do siebie komplementarne.

Pary często zastanawiają się, jak może dobrze wyglądać zależność między związkiem na odległość a seksem. Wiele par obawia się, że współżycie w takiej relacji nie będzie na wystarczającym poziomie.  Należy podkreślić jednocześnie, że nawet pary, które na co dzień funkcjonują ze sobą, które są stale ze sobą, od czasu do czasu muszą radzić sobie na odległość. Bez względu na to, czy związek na odległość wynika z konieczności, czy też z wyboru, za każdym razem należy przygotowywać się do niego tak samo, jak do tradycyjnego stosunku, musi być więc w nim uwzględniona gra wstępna. Tym, co go różni od klasycznej formy, jest przywiązanie większej wagi do autostymulacji.

Kiedy partnerzy przeżywają związek na odległość, seks też wiąże się z pokonywaniem barier, wychodzeniem ze swej sfery komfortu na rzecz nagrody w postaci gorących orgazmów. Największą przeszkodą może być wstyd oraz ograniczenia, które partnerzy noszą w głowach. Masturbatory stanowią niezawodny sposób na zastrzyk przyjemności. Panowie, którzy poszukują dla siebie świetnych masturbatorów, powinni zajrzeć w to miejsce: https://n69.pl/produkty-erotyczne-dla-mezczyzn/masturbatory-dla-mezczyzn.

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany