Jak podaje portal niezalezna.pl zbrodniarz, komunistyczny parobas Moskwy Wojciech Jaruzelski został wypisany ze szpitala. Rzecznik kliniki, w której przebywał na leczeniu Jaruzelski – Grzegorz Kade wydał następujące oświadczenie: „Leczenie będzie kontynuowane w trybie ambulatoryjnym” oraz „Biorąc pod uwagę wiek pacjenta i jego schorzenia, jego ogólny stan jes zadowalający”.

Czyli to co każdy widzi na własne oczy teraz wreszcie zostało oficjalnie podane opinii publicznej. Ciekaw jestem, czy to oficjalne stanowisko uzgodnione z „górą”, czy może „wpadka” i niekontrolowany przeciek. Fakt jest jednak faktem. Stan Jaruzelskiego jest zadowalający. Inny być nie mógł. Oj już na Kremlu to potrafią dbać o swoich. Krzywdy zapewne mu zrobić nie dali. Stara szkoła…

Od lat Jaruzelski wodził za nos wszystkich, z sędziami włącznie. Kiedy nadchodził czas rozpraw, w których miał zasiadać na ławie oskarżonych, stan jego zdrowia dramatycznie się pogarszał. Zawsze znalazło się zaświadczenie, zwolnienie lekarskie. Nagle pojawiały się medialne informacje o „stanie krytycznym” czy o przewiezieni udo szpitala. Ale w chwili, gdy np. zbliżały się urodziny zdrówko wracało i generał „spawacz”, mógł uczestniczyć w suto zakrapianej imprezie zorganizowanej przez kolesi.

Teraz, kiedy wydano takie oświadczenie liczę, że procesy zostaną wznowione a Jaruzelski zostanie osądzony i skazany adekwatnie do popełnionych czynów. Życzę mu, żeby dokonał żywota za kratami. Była zbrodnia, musi być i kara. Dla takich bydlaków i sprzedawczyków, którzy na dodatek nie czują się winni a wręcz mają się za bohaterów nie mam litości. Ani trochę.