Adam Szejnfeld gościł w programie “Po przecinku” na antenie TVP Info. Po raz kolejny zaprezentował swoje oderwanie od rzeczywistości.

Polityk Platformy Obywatelskiej komentował zapowiedzi przewodniczącego partii Grzegorza Schetyny. Przywódca PO deklarował… “powrót do źródeł Platformy, czyli jej liberalno-konserwatywnego charakteru”.

Platforma nie wykonała żadnego zwrotu. PO od początku była konserwatywna, jeśli chodzi o kwestie światopoglądowe, i liberalna w kwestiach gospodarczych i ekonomicznych. Taką partią jesteśmy do dzisiaj – uważa Szejnfeld.

Poseł zapytany o swoje poglądy stwierdził, że jest za związkami partnerskimi i projektem uzgodnienia płci, ale przeciw liberalizacji ustawy aborcyjnej.

6 KOMENTARZE

  1. Szkoda czasu na takie bzdury. PO budowała socjalizm urzędowy, gdzie o wszystkim ma decydować urzędnik, a nie obywatel. Bo urzędnik jest mądry, a obywatel wprost przeciwnie – jest upośledzony umysłowo. Pod tym względem jest bardzo podobna do socjalistów z PiS.

  2. Anty Polska Partia Oszustów jest skończona !!! Schetyna, Szejnfeld, Scheuring-Wielgus, Michnik i wam podobni, tęczowi i Nowocześni już więcej Polaków NIE oszukacie !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.