foto: KPRM flickr.com CC

Beata Szydło stwierdziła, że wskaźniki gospodarcze dla Polski są dobre, ale rząd wciąż musi być konsekwentny. Dodała, że niedopuszczalnym jest, by z rozwoju gospodarczego korzystały tylko wybrane grupy interesów.

Konsekwencja naszych działań, finanse publiczne są stabilne, a przypomnę, że musieliśmy wygospodarować z budżetu ponad 17 mld złotych, by skierować je do kieszeni Polaków na program “500 Plus” – powiedziała Szydło.

Jesteśmy głównym partnerem największych targów przemysłowych w Hannoverze. Oznacza to, że Polska będzie najważniejsza na tych targach. Mamy dobrą ofertę gospodarczą i chcemy się tym pochwalić. Będzie 10 firm, 20 start-upów. Chcemy pokazać, że Polska stawia na nowoczesne technologie, na innowacje. Jesteśmy na dobrej drodze, ale jest to początek. Nasza wizyta w Hannoverze jest to docenienie, ale też wielka odpowiedzialność, bo musimy zrobić wszystko, by te dobre wskaźniki utrzymać, by były one jeszcze lepsze – dodała.

Premier podkreśliła, że z rozwoju gospodarczego mają korzystać wszyscy obywatele, bez względu na status społeczny.

Praca się nie skończyła. Z rozwoju gospodarczego mają korzystać wszyscy obywatele, a nie jedynie wybrane grupy interesów. Są dobre wskaźniki, ale musimy cały czas realizować konsekwentnie to, co przygotowaliśmy – powiedziała.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.