Foto: Wikimedia Commons

Po raz pierwszy na całej trasie, którą przejdzie Marsz Równości, będą wisiały tęczowe flagi. Zgodził się na to prezydent Jacek Jaśkowiak – cieszyła się Gazeta Wyborcza. Radość nie trwała zbyt długo, bowiem w nocy ktoś zerwał wszystkie flagi homopropagandy.

W piątek m.in. na al. Niepodległości, ul. Ratajczaka i placu Wolności zawisły tęczowe flagi. Wywiesili je za zgodą władz Poznania organizatorzy Marszu Równości, który w sobotę o godz. 13 wyruszy z parku Marcinkowskiego.

W nocy z piątku na sobotę wszystkie flagi zniknęły – ktoś musiał je ukraść lub zniszczyć. – Jeśli ktoś myśli, że to koniec, jest w wielkim błędzie. Obiecaliśmy Marsz Równości z flagami na ulicach Poznania i tak właśnie będzie – zapowiadają organizatorzy.

poznan.eska.pl

2 KOMENTARZE

  1. Głupie zmanierowane cioty, tylko nasze środowisko kompromitują i ośmieszają, jeszcze bezczelnie twierdzą że robią to w imieniu wszystkich. Znam doskonale to środowisko, w Polsce homoseksualiści są naprawdę bardzo konserwatywni, może nawet bardziej niż kościół Rzymsko-Katolicki. No cóż? w każdym środowisku są mendy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.