Niejaka Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein udzieliła wywiadu radiu TOK FM. Ubolewała w nim nad tym, że przez obecny rząd nie może się ubogacić kulturowo metodą multi-kulti.

„Europa to My – sami tworzymy Unię Europejską, a teraz ją osłabiamy, niszcząc wolne sądy” – skomentowała europosłanka Platformy Obywatelskiej, która nie przestaje wieszczyć, że Jarosław Kaczyński wyprowadzi Polskę z Unii Europejskiej. „Polska jest krajem niepraworządnym i niszczącym swoje sądy, i mówiącym o  obywatelach najgorsze rzeczy” – dodała.

„W traktatach unijnych nie jest przewidziane, że któryś z krajów będzie odchodził od demokracji” – stwierdziła. „Uważam, że PiS i Kaczyński chcą nas krok po kroku wyprowadzić z UE, czego ludzie nie chcą przyjąć do wiadomości. Nie mówią dziś jeszcze tego głośno, bo UE jest w Polsce niezwykle popularna. Krok po kroku chcą tak połamać zasady wspólnej organizacji, w której jesteśmy, żeby ona się rozpadła na dwie części” – zaznaczyła. „Wydaje im się, że będą sobie robić, co im się żywnie podoba, Kaczyński nie chce przestrzegać zasad” – dodała.

„To, co mnie niepokoi, to to, że ludzie sobie nie zdają sprawy, że my możemy znowu być zamknięci w jednym kraju, bez dostępu do innych kultur, krajów i bogactw” – zakończyła.

5 KOMENTARZE

 1. A powiedz mi lewaczko, po co mi dostęp do innych kultur? Wystarcza mi polska kultura, jak zechcę pooglądać inną, to po prostu sobie wyjadę, a nie będę ją tu sprowadzać…

  0

  0
 2. „To, co mnie niepokoi, to to, że ludzie sobie nie zdają sprawy, że my możemy znowu być zamknięci w jednym kraju, bez dostępu do innych kultur, krajów i bogactw” – Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu. St. Lem.

  0

  0
 3. Ale wyją…ależ musi boleć to odcinanie ryjów od koryta…
  A tak było fajnie… my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych…

  0

  0
  • Oj wyją. Ale jeżeli dodasz do tego co ona mówi to, do jakiej nacji należy. Dodasz, fakt, że dla tej nacji ludźmi/obywatelami są tylko oni sami (a Polacy są bydłem), to wtedy wszystko staje się jasne.

   0

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.