Foto: Youtube

Około dziesięciu tysięcy uczestników przyciągnął międzynarodowy Marsz przeciwko przymusowi szczepień. Demonstracja odbyła się pod hasłem: Jest ryzyko, musi być wybór.

W celu ochrony zdrowia i życia dzieci postulujemy o nowy system identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), utworzenie specjalnego funduszu odszkodowań wzorem 14 państw europejskich, utworzenie listy niezależnych ekspertów, zniesienia sankcji wynikających z ustawowego obowiązku szczepień oraz wprowadzenia dobrowolnych, refundowanych szczepień wzorem 18 państw europejskich – piszą o sobie członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „Stop NOP”.

W prace Stowarzyszenia angażują się m.in. rodzice, których dzieci ucierpiały w wyniku komplikacji po zastosowaniu szczepionek.

Uczestnicy sobotniej manifestacji zgromadzili się przed siedzibą Ministerstwa Zdrowia w Warszawie i zapalili znicze na pamiątkę dzieci zmarłych oraz tych, które zachorowały na skutek powikłań. Wskazywano na lekarzy, którzy propagują wiedzę o ciemnej stronie szczepień szykanowanych przez swoje środowisko. Demonstranci następnie przeszli przed Pałac Prezydencki, gdzie zaapelowali do Andrzeja Dudy o poparcie dla ich postulatów.

Spodziewaliśmy się pięćset, do tysiąca osób. Ta liczba przekroczyła nasze marzenia – powiedziała wiceprezes “Stop NOP” Justyna Socha.

2 KOMENTARZE

  • Oczywiście, że nie pokazali ! I nie pokażą !
   INNE wszak mają rozkazy..
   Rozkaz ZAMILCZANIA (na śmierć).
   Tak samo Jarek, wraz z jego kotami.
   A powoływanie się na “18 innych krajów” w niczym nie pomoże, bo właśnie Austria i Niemcy idą w tym samym kierunku, a Polska jest poligonem doświadczalnym.
   TYM BARDZIEJ więc – wskazane są coraz bardziej masywne PROTESTY ze “strony społecznej” na eugeniczną samowolę “demokratycznych przedstawicieli|”, w biały dzień, jawnie łamiących ISTNIEJĄCE PRAWO – nie tylko Konstytucję RP…
   NIE TYLKO Polacy mają zostać przetrzebieni i wykastrowani mózgowo (rtęć, aluminium, Polisorbat80, Skwalen, FLUOR). Dla Niemców żyd przewidział całkowitą LIKWIDACJĘ… (przypominam – plan Morgenthau-a, cały czas istniejący i jak najbardziej AKTUALNY..).
   Taki “HOAX” dla Gojów świata, a SZCZEGÓLNIE dla Polaków, gdyż żyd NIE WYBACZA faktu URATOWANIA MU DUPY… A nawet świadkom tego faktu… No, ale |TO akurat – wszyscy dobrze wiemy.
   Więc próżne nadzieje..
   Duda niczego nie poprze, bo NIE PO TO PODPISAŁ w podskokach ten BEZPRAWNY przymus, wbrew obowiązującemu prawu. I NIE PO TO znowu inwestuje się (naszą, rabowaną NAM krwawicę..) w przemysł rakowy (o czym wesoło trąbią media, jakie to nowe technologie, wynalazki i drogie maszyny są czynione i zakupywane, mające “walczyć z rakiem”), żeby do głosu dopuścić Jerzego Ziębę, profesor Majewską, czy chociażby doktora Jerzego Jaśkowskiego, którzy – jeszcze trochę, albo będą mieli “wypadek samochodowy”, albo “popełnią samobójstwo”.
   Albo po prostu pozamyka się ich u czubków – jak to zwykł czynić panujący nam powszechnie, socjalistyczny reżym faszystowski…
   Pani Socha też – przygotowuje sobie taki właśnie los niebawem…
   To wchodzi w grę zbyt wielka KASA, żeby mafia farmaceutyczna i “onkologiczna” pozwoliła sobie to zabrać sprzed ryjów.. podobnie sprawa uprawy zwykłego konopia, która NIGDY nie zostanie zwolniona z jej penalizacji, dopóki istnieje żydo-ubecka mafia podwarsiaska…
   Nie czarujmy się.]
   Trzeba walczyć indywidualnie.
   A podobno JEST WYROK NACZELNEGO Sądu Administracyjnego, że PRZYMUS (wobec BRAKU ogłoszenia epidemii przez WHO, co jest WARUNKIEM uruchomienia przymusu) “szczepień” jest całkowicie, nie tylko bezprawny, ale i KARALNY – w świetle LICZNYCH, obowiązujących przepisów. Do tego stopnia, że można SKARŻYĆ SĄDOWNIE Wojewodę, Sanepid i kto tam ośmiela się nachodzić, molestować, straszyć, świadczyć NIEPRAWDĘ, w celu nakłaniania do “szczepień”.
   SAM GRZESIAK to przyznał podobno w Telewizorni, a cała rzec z polega na NIEWIEDZY ludzi i poddawaniu się ich terrorowi. KARALNEMU terrorowi (ale nie liczyłbym na Sądy, w razie zaskarżenia, bo to przecież zbrodnicza, ubecka sitwa wszystko, “WSZYSCY WON !” – jak wołał Cejrowski..).
   Trzeba po prostu mieć nieco ODWAGI, w celu obrony tego, co mamy najważniejsze – czyli NASZYCH DZIECI… A co ostatnio żydownia parszawska, w “polskim” rządzie, właśnie usiłuje nam ZNISZCZYĆ – wyniszczając tym samym POLSKI NARÓD…
   Ordo Iuris stoi do dyspozycji, jak i sama organizacja “Stop NOP”.
   Są gotowe pisma do korespondencji z tą zbrodniczą mafią HOLOCAUSTYCZNĄ (na Polakach..), dostosowane do okoliczności i etapu wymiany ciosów, aż po Naczelny Sąd Administracyjny, który – nie wiem, czy to prawda ?.. – właśnie wydał WYROK, który przekreśla zamysły żydowni. NA RAZIE przekreśla.. Oni juz po kolei i p-o cichu POZMIENIAJĄ odpowiednie zapisy prawa, spoko…
   Ale TWOJE dziecko – zostanie uchronione przed zatruciem mu mózgu i układy nerwowego, co przynosi skutki NIE ZAWSZE widoczne od razu… A żydowska mafia farmaceutyczna ZAROBI MNIEJ (I O TO CHODZI !..).
   Polecam Jerzego Ziębę, którego pełno w sieci. Oraz jego dwie książki i módlmy się, żeby zdążył wydać trzecią, zanim go ukatrupią, bo z tą mafią nie ma żartów..
   Amen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.