MazgajJerzy Mazgaj, właściciel sieci sklepów Alma zapowiedział że po ewentualnej wygranej PiS w wyborach parlamentarnych emigruje z Polski. Przygotowuje nawet do tego celu rezydencję w Monako.

W Polsce zadziała kula śniegowa, na jesieni wygra PiS, a ja nie chcę żyć w IV RP. Przedsiębiorca, który prowadzi wiele spółek, nie może jeszcze dodatkowo stresować się tym, że o 6 rano zapukają do niego służby, a niestety to całkiem prawdopodobne – stwierdził Mazgaj w rozmowie z Pulsem Biznesu.

Biznesmen dodał, że ma trzy miesiące na przygotowanie swojej rezydencji w Monako, gdyż zwycięstwo Dudy zapowiada rychły “powrót IV RP”.

Pozostaje zapytać, dlaczego pan Mazgaj aż tak się boi. Czyżby jakieś nieprawidłowości w prowadzeniu firmy? Uczciwy człowiek, nie mając nic do ukrycia zazwyczaj nie boi się żadnych służb.

3 KOMENTARZE

  1. Jerzy Mazgaj – w latach 80-tych pachołek bezpieki, członek Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej a także działacz Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej oraz oficer Ochotniczych Rezerw Milicji Obywatelskiej. W stanie wojennym przedstawiciel firmy Orbis w Indiach.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.