Untitled 1Podczas spotkania z Bronisławem Komorowskim na Uniwersytecie Rzeszowskim doszło do incydentu. Mężczyzna miał rzekomo wykrzyczeć aby prezydent oddał mu jego pieniądze – został zakneblowany taśmą przez BOR i rzucony na ziemie.

Komorowski uczestniczył dziś w debacie na Uniwersytecie Rzeszowskim na temat innowacyjności w gospodarce. Prezydent przekonywał, że aby w Polsce był dobrobyt przynajmniej na średnią europejską, potrzebna nam jest innowacyjność.

W czasie spotkania doszło do próby zakłócenia – mężczyzna miał rzeko krzyczeć by Komorowski „oddał mu jego pieniądze”. Został zakneblowany taśmą przez BOR-owców i rzucony na ziemie. Część zajścia zarejestrowała lokalna telewizja.

12 KOMENTARZE

  1. Jak obalili kogoś kto bez pozwolenie wparował do środka, to nazywacie ich ZOMO, gdyby go nie obalili tylko przepuścili, nazwalibyscie ich niedorajdami, ze nie zdolali obronic prezydenta… Do wszystkich zyciowych frustratów, którzy tak komentują – uspokójcie sie.

  2. Polacy powinni byc bardziej INNOWACYJNI i wybrac nowego, innego prezydenta, a dotychczasowemu pokazac srodkowy palec.

  3. No 🙂 I wszystko jest w porządku…. nikt nie zakłóca spokoju panu prezydentowi… I słówko do Mirka: Onet nie pisze, bo siedzi w kieszeni PO – zresztą jak większość mediów w tym kraju

  4. że co???? kilka lat dumał jak podnieść płace do średniej europejskiej i przez te kilka lat wydumał żę to INNOWACYJNOŚĆ razy trzy co ten człowiek mówi o matko trzynasta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.