foto: youtube.com

Donald Tusk wykorzystuje każdą okazję, by eskalować konflikt z polskim rządem. O odpowiedź na ostatni wpis Tuska pokusił się Rafał Ziemkiewicz.

W ostatnich dniach najgorętszym tematem jest sprawa ustawy o IPN, w myśl której karani mają być wszyscy ci, którzy mówią o “polskich obozach zagłady”. Donald Tusk nie byłby sobą, gdyby i tym razem nie rzygnął jadem.

Kto rozpowszechnia kłamliwe sformułowanie o „polskich obozach”, szkodzi dobremu imieniu i interesom Polski. Autorzy ustawy wypromowali to podłe oszczerstwo na cały świat, skutecznie jak nikt dotąd. A więc, zgodnie z ustawą… – napisał Tusk.

Byłemu premierowi szybko odpowiedział Rafał Ziemkiewicz.

Sprawując wysoki urząd we Wspólnocie nie umie przepuścić żadnej okazji do okazania złośliwości politycznym przeciwnikom w kraju pochodzenia. Choćby zupełnie na poziomie piaskownicy. Ja zawsze pisałem że to trampkarz i drobny cwaniaczek, wyniesiony wysoko powyżej swych możliwości – napisał dziennikarz.

1 KOMENTARZ

  1. 21. NOWENNA POMPEJAŃSKA ZA OJCZYZNĘ

    Zachęcam wszystkich, komu leżą na sercu losy Polski, do uczestnictwa w tej kolejnej Nowennie (od 2 lutego do 27 marca). Dzielimy tajemnice pomiędzy uczestnikami jak w kółkach różańcowych, więc „początkujący” oraz mający dużo innych modlitw i obowiązków mogą brać do rozważania po 1 dziesiątku. Natomiast „doświadczonych” gorąco zachęcam brać więcej – po 2-3, a najlepiej – po całej części (5 dziesiątek). Może to być, oczywiście, nawet cały różaniec.

    Zgłaszać się można na mail msybirak@gmail.com lub na Forum, gdzie są podane szczegóły: https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/np-21

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.