fot. http://commons.wikimedia.org

Zbigniew Wodecki to kolejna znana twarz Kampanii Przeciw Homofobii. Z racji powierzonych mu funkcji po raz kolejny udziela się na ten temat i deformuje rzeczywistość.

Wśród pomysłów znanego muzyka  jest m.in rozwiązanie sejmu.

– Ci, którzy w nim zasiadają, nie rozumieją prostej sprawy – że skoro pary jednopłciowe funkcjonują, trzeba je zaakceptować i uznać prawnie. – mówi.

W swojej filozoficznej teorii nie zabrakło również miejsca dla Pana Boga.

Jestem katolikiem i uważam, że skoro sam Pan Bóg stworzył gejów i lesbijki, to mają z tym żyć, akceptując to, jakimi są. Jeśli Stwórca zawarł taką umowę z gejami i lesbijkami, że będą kochać osoby tej samej płci, to musimy to uszanować. (…)  Chyba, że jesteśmy zboczeńcami. Bo tylko zboczeńców może fascynować cudze życie intymne. (…) Celowo wspominam szefa, czyli Pana Boga.  Jeśli osoby wierzące uważają gejów i lesbijki za kogoś gorszego, to w pewnym sensie go obrażają. Najwyraźniej podejrzewają Stwórcę o partactwo.
No bo jak to, stwarzał świat doskonały, a tu niektórzy ludzie nagle wyszli mu jacyś skrzywieni.

Najwidoczniej zapracowany muzyk, nie ma czasu na dogłębne przeczytanie Pisma Świętego.
Ciągnąc dalej swoją opinie Wodecki zahacza o zaściankowość Polaków.

W Polsce jest wiele śmiesznych rzeczy. Większość ludzi, którzy uważają stosunki jednopłciowe za grzech, zupełnie nie ma pomysłu, jak odnieść się do osób, które ukształtowały ludzkość poczynając od Leonarda da Vinci, który wymyślił w zasadzie wszystko, czy Michała Anioła – pyta.

Oraz daje im radę jacy powinni być.

By szanowali drugiego człowieka. Zresztą od tego trzeba zacząć wychowanie i przygotowanie do życia w społeczeństwie. Mówić, by ludzie raczej interesowali się się tym, żeby mieć czyste nogi, myć uszy, zęby. W ogóle się myć. Uczyć się, czytać. – poucza.

Na pytanie czy zgodziłby się trafić na okładkę gejowskiego magazynu odpowiedział

Pewnie, dlaczego nie? Wprawdzie jestem hetero, mam rodzinę, ale nie miałbym nic przeciwko okładce takiego pisma. –

na podstawie wpolityce.pl/wprost.pl

PSz

10 KOMENTARZE

 1. „Jestem katolikiem i uważam, że skoro sam Pan Bóg stworzył gejów i lesbijki, to mają z tym żyć, akceptując to, jakimi są. Jeśli Stwórca zawarł taką umowę z gejami i lesbijkami, że będą kochać osoby tej samej płci, to musimy to uszanować” – oto slowa znawcy religii

  A oto slowa z Listu do Rzymian 1,25-27: „Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą,
  zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając
  bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie”

  Na drzewo Wodecki, lewacki slugusie! Leonardo da Vinci, czy Michal Aniol nie obnosili sie ze swoimi zboczonymi upodobaniam i nie chcieli zeby ludzie cenili ich za wielofunkcyjnosc odbytu, ale za ich sztuke. Ciebie ludzie cenili za twoja muzyke, teraz bedziesz dla wielu tylko promotorem pedalstwa.

  • Durne katole, cytujecie Biblie tylko wtedy kiedy wam to odpowiada. Niewolnictwo, zakaz jedzenia homarów, NAKAZ zabijania za pracę w niedzielę, NAKAZ zabicia dziecka jeśli pyskuje rodzicom. Mogę wymieniać tak wiele. Gardzę wami katole, ktorzy nigdy nie mieliscie w rękach swojej świętej książki. Jeśli jestescie przeciw związkom partnerskim to jestescie skonczonymi dupkami, bo WAS TO NIE DOTYCZY, to nie wasza sprawa. Jak macie tak nudne życie że interesujecie się życiem intymnym innych to pozostaje mi wam współczuć. Salut!

   • Nakaz zabicia dziecka ?? Podaj kolego dokładny cytat albo zamilcz. Najpierw przeczytaj Pismo Święte a potem coś napisz bo jak już zamierzasz rzucać cytatami to najpierw je dokładnie wskaż i przepisz …

    • W czeluściach internetu jest pełno takich „racjonalistów”, którzy zgarną kilka cytatów z sieci i będą głosić jaka to Biblia jest zła. To prawda, że w STARYM Testamencie znajdują się kontrowersyjne fragmenty. Ale taki idiota nawet nie wie, że Biblia nie jest jedną spójną księgą (taką jak Koran). Biblia jest z literackiego punktu widzenia księgozbiorem, złożonym z tekstów historycznych i prawnych, utworów poetyckich, listów itd. powstałych na przestrzeni stuleci. Jednak kanonem chrześcijaństwa, czyli określeniem zasad i postępowania chrześcijan, jest tylko Nowy Testament, który nie zawiera takich „wątpliwych” fragmentów.

 2. Panie Zbigniewie!
  Skoro tak Pan popiera LGBT, życzę aby Pana Pański „Bóg” załadował od tylca w życiu wiecznym.
  Każdemu wg potrzeb.

 3. Chętnie trafiłby na okładkę nawet „Nowej Wsi” byle tylko zaistnieć – bo niestety muzycznie nam się skończył zupełnie a to co plecie jest nawet nie warte komentowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.