Miejsce zbrodni.

W Niemczech udało się wyjaśnić zagadkową śmierć studentki medycyny. Oficjalnym powodem śmierci było utonięcie – teraz wiadomo, że kobieta została zamordowana przez „uchodźcę” z Afganistanu.

19-letnia studentka medycyny w Fryburgu, Maria Ladenburger, angażowała się na rzecz pomocy uchodźcom, była również córką wysokiego urzędnika UE. Dr Clemens Ladenburger jest Asystentem Dyrektora Generalnego Służby Prawnej Komisji Europejskiej – czytamy na ndie.pl.

Maria Ladenburger nocą 15 października poszła na imprezę. Następnego dnia jej zwłoki znalezione zostały w rzece Dreisam.

Po siedmiu tygodniach śledczy ustalili, że 17-letni Afgańczyk najpierw zgwałcił, następnie zamordował kobietę i wrzucił jej ciało do rzeki. Afgańczyk przyjechał do Niemiec w 2015 roku jako „dziecko bez opieki”. Otrzymał azyl, zaopiekowała się nim niemiecka rodzina z Fryburga.

Sprawcę udało się ustalić dzięki ponownemu zbadaniu miejsca zbrodni. Na brzegu rzeki eksperci odnaleźli 18,5 cm czarny włos. Zdaniem prokuratury, to przełomowe odkrycie sprawiło, że badacze jeszcze raz upewnili się, analizując nasadę włosa, że znaleziony materiał DNA należy do mężczyzny. Afgańczyk ma teraz prokuratorskie zarzuty gwałtu i zabójstwa.

Śledczy zbadają również, czy młody Afgańczyk ma coś wspólnego z drugą niewyjaśnioną zbrodnią, do jakiej doszło we Fryburgu w pierwszej połowie listopada, kiedy znaleziono ciało 30-letniej biegaczki. Kobieta przed śmiercią została zgwałcona.

1 KOMENTARZ

  1. Oczywiście, żadne logiczne argumenty ani dowody do nich nie docierają, nawet tak poważne jak zbrodnia. Dla nich liczy się tylko zniszczenie, jakie chcą zafundować Europie. I nie piszę tylko o tych “uchodźcach”, a przede wszystkim o lewakach. Mogę się założyć, że nawet rodzina tej dziewczyny jest świecie przekonana, że to tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczności, a nie reguła. I nawet brak wyroku tego nie zmieni. Dla nich idea jest ważniejsza niż życie niewinnych. Tym się różnimy od lewaków, że my jesteśmy gotowi umierać za naszą ideę, a oni są gotowi tylko na poświęcanie innych na ołtarzu własnych niszczycielskich idei. My jesteśmy za życiem (nawet dla szkodliwych lewaków), oni propagują i kochaja śmierć (oczywiście innych).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.