Foto: ndie.pl
Foto: ndie.pl

Islamiści, którzy zdecydowali się na opuszczenie Wielkiej Brytanii i wyjazd do Iraku czy Syrii, coraz częściej skarżą się bliskim, że zamiast walczyć z karabinem w ręku w imię Allaha, zajmują się domowymi porządkami. Co gorsze, spartańskie warunki panujące w bliskowschodnich obozach ISIS nie powalają na korzystanie z niezbędnych, zdaniem młodych ludzi,sprzętów elektronicznych, takich jak iPody.

23-letni Areeb Majeed do Iraku wyjechał wraz z trzema przyjaciółmi w maju tego roku. Były student politechniki nie spodziewał się jednak, że jego praca na rzecz ISIS będzie ograniczała się głównie do sprzątania, łącznie ze sprzątaniem toalet, oraz wykonywania innych prac fizycznych.

Podobne co Brytyjczyk obiekcje co do charakteru swojej działalności w organizacji Państwo Islamskie mają młodzi rekruci z Francji. Jak donosi dziennik „Le Figaro”, jeden z nich w wiadomości do rodziców, napisał: „Mam tego wszystkiego po dziurki w nosie. Mój iPod przestał tu działać. Muszę wracać do domu”.

Francuzów martwi też pogoda: „Właściwie nie robię nic innego, tylko rozdaję ubrania i jedzenie. Zbliża się zima i zaczyna się robić ciężko” – komentuje jeden z nich. Z kolei trzeci cytowany przez „Le Figaro” dżihadysta pisze, że „rzygać mu się chce” od ciągłego przebywania ze swoimi „towarzyszami broni”, bo jak twierdzi, „zmuszają go” do „robienia prania”.

Rozczarowani dżihadyści z Francji czuja, że zostali przez ISIS oszukani. Do walki o swoje prawa postanowili więc zaangażować prawników, którzy już rzekomo zaczęli zbierać materiał dowodowy przeciwko organizacji Państwo Islamskie.

Źródło: polishexpress.co.uk

11 KOMENTARZE

 1. Może ich pocieszy fakt, że niektórzy chcą, żeby koran był odczytany na koronacji w Anglii?
  To powinno podnieść ich bojowego ducha.

  0

  0
 2. Chcieli sobie postrzelać, pogwałcić, poobcinać parę niewiernych głów, a tu musieli kible czyścić i cudze gacie prać. Takie nieszczęście. Trzeba im podwyższyć socjal na osłodę

  0

  0
 3. No tak aOni chcieliby zabijać ludzi. A tu muszą dbać o porządek. Pacany !!!!!!!! Kraje z których wyjechali powinny zakazac im powrotu.. Chciales zabijać zostań tam. I już Jeszcze prawników chcą powołąć? Boze i to są nasi pzreciwnicy. Brak słów.,Przeciez ipod to nwoozxcesności awlaka ISIS jest właśnie przeciwko nowoczesności. jakie Oni mają IQ?

  0

  0
 4. Zmuszają ich do robienie prania!
  Zostały zatem ewidentnie naruszone prawa człowieka.
  Jechali przecież tam ścinać głowy myślącym inaczej, a nie robić pranie.

  0

  0
 5. Właśnie takie mają pojęcie o tym do czego dąży ich “ideologia”. A potem rzeczywistość skrzeczy. Dla ich islamskich szefów liczy się tylko kasa, którą ewentualnie ze sobą przywiozą. Anglicy i Francuzi powinni szanować ich wybór wyjazdu i nie popełniać ponownie błędu wpuszczania ich do swoich krajów.

  0

  0
 6. Wyszkoleni, to teraz powrót, by dokończyć misję.
  Takim kurwom tylko wilczy bilet albo kara śmierci. Co, wrócą i powiedzą “nie dali mi zabijać niewiernych to wracam do was, niewierni”? haauhbuhaubhaha

  0

  0
 7. Zakazać im powrotu!
  1) Sami wybrali. Chcieli jechać to niech siedzą bez ipadów ipodów 😀
  2) To może być podstęp. Przeszkoleni, udają, że już im się w isis nie podoba, a tak naprawdę chcą wrócić i szykować zamachy.
  To samo dotyczy tych małolat w ciąży, o których pisano kilka (naście?) tygodni temu.

  0

  0
  • Stawiałbym na to drugie oni mają wystarczająco dużo ewentualnych niewolników skoro na targu za około 100-200zł można sobie kupić żonę to czemu materiał na dobrych bojowników miałby się tak marnować

   0

   0
 8. Mordowali, gwałcili i torturowali a teraz kłamią, że oni tam jedynie buty czyścili. Angole im pewnie uwierzą a później któryś z nich lub wszyscy w imię mahometa utną głowę kolejnemu brytyjczykowi.

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.