Foto: Blog Narodowego Katola
Foto: Blog Narodowego Katola

15-letnia Namugonya Jamirah i 12-letnia Naigaga Saidah – córki ugandyjskiego imama Abdalaha Aliego – przeszły na chrześcijaństwo. Gdy o nawróceniu dowiedział się ojciec dziewczyn, jedną pobił na śmierć a drugiej się wyrzekł.

Ugandyjski imam postanowił „przesłuchać” własne córki. Ich odpowiedzi (m.in. na pytanie o to, dlaczego przyjęły wiarę chrześcijan) rozwścieczyły mężczyznę. Chwycił kij i zaczął je bić. Najmłodsza, zalana krwią, zmarła od ciosów ojca. Starsza próbowała schować się pod lóżko, ale imam wyciągnął ją stamtąd i nadal bił, aż straciła przytomność. Później oblał ją wodą i dziewczyna po pewnym czasie odzyskała przytomność.

Namugonya Jamirah trafiła do szpitala, w którym przebywała przez dwa tygodnie. Później ukryła się wśród chrześcijan. Zaalarmowana policja zatrzymała ojca-zbójcę, który stwierdził, że młodsza córka zmarła na skutek wypadku na motorze. Imam został zwolniony za kaucją.

Kilka dni później Abdalah Ali udał się do lokalnego sędziego, u którego podpisał akt odrzucenia córki z racji odejścia od islamu i przekazał prawo opieki nad nią wspólnocie chrześcijańskiej. Zadeklarował, że gdyby kiedyś dziewczyna wróciła do domu, to zabije ją tak jak jej młodszą siostrę.

źródło: pch24.pl

 

10 KOMENTARZE

  1. ale piszcie do końca, bo pewnie posiedzi w więzieniu za to co zrobił, a nie , gdy mowa o wyjątkach choroby to ujmujecie to tak jakby islamiści byli bezkarni, zastanówcie się, bo bys może to dlatego naiwni młodzi chcą iśc do ich bojówek, gdy słysza o ich sile i bezkarności.

  2. Ich trzeba wymordować co do jednego i nie powinny nikogo obchodzić życie, prawa człowieka czy prawo do życia, założyć im tam holokaust numer dwa i tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.