multikultu / islam / muzułmanieW Birmingham, w jednej ze szkół pakistańscy rodzice zażądali od dyrektorki by ta pozbyła się z placówki „białych dzieci”.

Sarah Hewitt-Clarkson, która w Anderton Park Primary School pełni funkcję dyrektora, poinformowała w gazecie „Sunday Times” o rasistowskim zachowaniu rodziców muzułmańskich dzieci. Kiedy do szkoły, w której przeważają dzieci wyznające islam przyjechała grupa „białych” dzieci rodzice tych pierwszych zaczęli kierować w ich stronę rasistowskie odzywki. Dyrektorka opowiadała o jednym z przypadków, w którym prosiła o pomoc policję:

Pochodzący z Pakistanu ojciec jednego z uczniów powiedział mi: Gdybym był dyrektorem, umieściłbym białe dzieci w białych ławkach w rogu sali wraz z białym nauczycielem i trzymał je z daleka od reszty uczniów.

Kiedy kobieta oskarżyła go o rasizm, muzułmanin stwierdził:

Powinnaś się pozbyć białych dzieci, tego chce od ciebie nasza społeczność.

Nasilenie się rasistowskich zachowań ze strony rodziców muzułmańskich dzieci zaobserwowano po tym jak brytyjski premier zapowiedział wdrażanie w szkołach „brytyjskich wartości” znajdujących się między innymi w Wielkiej Karcie Swobód.

28 KOMENTARZE

 1. Ciekawe co bojownicy tolerancji i multikulti powiedzą na ten temat 😉

  Niestety człowiek z natury to chciwy skurwysyn, daj mu palec będzie chciał całą rękę razem z tułowiem i nogą.

  Taki cudzoziemiec powinien na kolanach dziękować za to że inny kraj go przygarnął, a jak już jest w takim kraju to niech się dostosuje do praw, religii, mentalności kraju do którego wyemigrował a nie swoje prawa narzuca innym, zresztą skoro jego państwo i kultura kraju z którego przybył jest taka wspaniała i lepsza niż państwa do którego przyjechał aż tak bardzo że ją chcę tam narzucić to po cholerę w ogóle emigrował ?

  • I tak, jest w większości przypadków, problem pojawia się z drugim i trzecim pokoleniem. Które niby są już obywatelami danego kraju, więc wywalić ich nie możesz a robią problemy gdyż uważają się dyskryminowane

 2. rasizm i radykalizm w każdej odmianie i dawce są nieakceptowalne dla mnie,dzięki temu życie mam łatwiejsze, poszerzam horyzonty,rozumiem i sznuję innych i przeważnie vice versa.A i wszyscy wy pewnie przykładni katolicy,prawda?

  • Tak jest! Ja też nie akceptuję rasizmu i nietolerancji, a za taką można uznać to, co te muzułmańskie wszy robią w Europie. Efekt widzimy na przykładzie szkoły w B’gham. To prawda, wpadaj do Paryża albo Londynu do niektórych dzielnic i przestaniesz pierdolić o nietolerancji wobec imigrantów (mówię tylko i wyłacznie o muzułmanach- do reszty nic nie mam)

  • To lewacki troll, a Wy mu odpowiadacie. Doskonale wie do czego prowadzi multikulturalizm w Europie i zaciera ręce, ponieważ wbrew temu co pisze jest radykałem i rasistą. Nienawidzi białych i brzydzi się naszą cywilizacją.

  • Tak przykladni katolicy, dlatego tez mamy dosc patrzenia jak nas morduje Islam w imie Allaha i milosci, jak niewinni ludzie sa pozbawiani zycia poniewaz oni w inie Allaha oraz milosci podkladaja bomby!! Patrzec jak inne rasy sa przez nich dyskryminowane…mieszkam w londynie juz 5 lat a mam lat 18 i nie jestem rasistka tylko nienawidze religi Islamskiej poniewarz dla katolika zabijanie setki tysiecy niewinnych ludzi nie jest w imie milosci do Boga bo wszyscy jestesmy ludzmi oczywiscie nie mozna wszystkich dawac do jednego worka. Jak widze dla mysl o tym ze pewnego dnia moga zginac twoja rodzina przez to ze w imie Allaha islamista podlozyl bombe w metrze lub centrum handlowym to ok mysl.

   • A co ma wspólnego Katolicyzm z tym artykułem?To tylko pokaz kolejnej religii pokoju.Ja sam jestem ateistą i gardzę każdą religią,gdyż dostosowuje cię ona na siłę do swojego punktu widzenia zaprzeczając chociażby nauce.Islam obecnie jest ogromnym zagrożeniem dla Europy i należy go zwalczać w skrajnych przypadkach.I jeszcze coś,jestem lewakiem 😉

 3. UK i Szwecję czeka jedna przyszłość. Brudasy i pedały przejmą ich państwa. Za 20 lat, podczas rutynowej kontroli policja będzie sprawdzała odbyty i jeśli otwór nie zjechany to bedzie 15 lat więzienia za homofobię. Sory, taką mamy europę.

 4. No to do Polski się nie śpieszcie bo tu tolerancja jest umowna. Nie będziem grzecznie patrzeć na wasze wybryki.

   • Do większości islamskich uchodźców którzy zalewają Europe i starają się zaraz wprowadzać prawo Szariatu. Zaraz będziesz krzyczał ze jestem rasistą i powiem Ci ze w d…ie to mam. Nie przeszkadzają mi ludzie z inną barwą skóry ale przeszkadza mi Islam. Religia która pozornie jest religią miłości. Nie mam nic jeśli chodzi o przyjmowanie emigrantów i uciekinierów ale tutaj obowiązują prawa i obowiązki jak komuś coś nie odpowiada i niechce się dostosować to wypad tam gdzie będzie mu dobrze tutaj nikt go nie zapraszał. To są ziemię za którąe nasi przodkowie przelewali krew nie po to żeby teraz ktoś wmawiać nam ze Allach jest wielki i jedyny.

 5. powinna sie glupim brytolom zapalic czerwona lampka- maja przedsmak tego co bedzie niedlugo czekac wszystkich bialych w anglistanie

   • ten tępy naród ma jedną z najlepszych gospodarek świata,sys. zdrowotny,polityczny i wiele innych przewag nad innymi rejonami. sam jesteś tępak……

    • gospodarka pedzi tylko dzieki taniej sole roboczej i ze tania sila robocza wynajmuja ich zagrzybiale nie remontowanne domy , sys zdrowotny tez ledwo zipie ,sami zaczynaja leczyc sie za granicami uk.

    • Ma najszybciej kurczącą się gospodarkę w XX w. Z imperium, nad którym słońce nigdy nie zachodziło skurczyli się do małej wyspy – cienia politycznego USA, groteskowo zmagającego się o utrzymanie skalnego odprysku zwanego Falklandami. Nawet Szkoci mają ochotę ewakuować się z tego „imperium” i co ciekawe Anglicy nie bardzo wiedzą jak ich zatrzymać..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.