Polska po raz kolejny znalazła się wśród najbezpieczniejszych do wakacyjnego wyjazdu krajów w Europie. Inne to m.in. Szwajcaria, Węgry czy Islandia – podaje ndie.pl.

Daily Express zbadał najnowsze informacje z Biura Spraw Zagranicznych oraz Wspólnoty (ang. The Foreign and Commonwealth Office), w których krajach europejskich można bezpiecznie wypoczywać w 2017 roku. Polska znalazła się w grupie krajów najbardziej bezpiecznych.

Kraje, w których działalność terrorystyczną ocenia się na bardzo wysokim poziomie, to: Niemcy, Francja, Belgia, Rosja, Turcja oraz Wielka Brytania.

Nieco mniej niebezpiecznie jest we Włoszech, Austrii, Azerbejdżanie, Cyprze, Ukrainie Bośni i Hercegowinie, Grecji, Dani, Kazachstanie, Holandii, Hiszpanii, Szwecji i Macedonii.

Najniższe zagrożenie terrorystyczne oraz brak lub ograniczona działalność potencjalnych terrorystów – tak opisano grupę krajów europejskich, do których należy Polska. W tej grupie znalazły się również: Litwa, Łotwa, Estonia, Szwajcaria, Islandia, Czechy, Słowenia Armenia, Węgry, Malta, San Marino i Mołdawia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.