Media Research Center przygotowało raport, z którego wynika, że George Soros wsparł finansowo około 100 amerykańskich i międzynarodowych instytucji proaborcyjnych kwotą prawie ćwierć miliarda dolarów.

Według informacji portalu www.swiato-podglad.pl Soros wydał na wsparcie organizacji proaborcyjnych dokładnie 246 684 217 USD. Pieniądze popłynęły szerokim strumieniem dla grup deklarujących poparcie dla licznych manifestacji, które miały miejsce 8 marca w ponad 50 krajach na całym świecie. Coraz częściej tego dnia na ulice wychodzą kobiety domagające się równości, prawa do aborcji i wyboru antykoncepcji oraz zaprzestania wobec nich przemocy.

Media Research Center donosi, że Soros wsparł również zorganizowany w Waszyngtonie styczniowy Marsz Kobiet wymierzony przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi. Uczestniczki manifestowały przed Białym Domem przeciwko nowemu prezydentowi, który ich zdaniem zagraża różnorodności, równości i prawom kobiet.

Z podanych informacji wynika, że Soros jak zwykle nie wsparł organizacji bezpośrednio, ale użył do tego sieci instytucji i NGO-sów. Mechanizm ten zdemaskował Andreas von Retyi w swej książce „George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.