Jeden ze szwedzkich niepokornych dziennikarzy postanowił utworzyć na Twitterze sondę, pytając o to, do jakiego kraju najlepiej uciekać z „zepsutego Zachodu”. 67% internautów wybrało Polskę.

Na dalszych miejscach znalazły się Islandia (15%), Węgry (13%) i Norwegia (5%). Mimo że Węgry mają podobne podejście do kwestii tzw. uchodźców jak Polska, wyraźnie widać, że to nasz kraj wybija się na pierwsze miejsce.

W sondzie wzięło udział prawie 10 tys. osób. Wyniki są o tyle radosne, o ile niebezpieczne. Mogą wiązać się bowiem z potencjalnym zalewem Polski przez imigrantów uchodzących z Zachodu przed… muzułmańskimi tzw. uchodźcami.

4 KOMENTARZE

 1. To nie będzie pierwszy taki zachodni exodus. Nie zapominajmy, że ten “liberalny” zachód na krwi jest zbudowany i to nie niewolników kolonialnych a obywateli. Weźmy czystki religijne. Iluż to było w dawnych wiekach takich uchodźców? I nie tylko protestanci uciekali przed inkwizycją uciekali protestanci, przed protestantami. Uciekali też masowo żydzi. Teraz nam się po judaszowemu odwdzięczają.

  0

  0
 2. Niech sobie Polska stoi jak chce w sondażach na temat kto tu chce uciekać. Kwestia czy powinniśmy pozwolić na taką migrację ? Nie potrafili u siebie utrzymać porządku, zrobili bajzel, niszczą własny kraj, przez dziesięciolecia nas jako emigrantów za chlebem (nie zasiłkami) wytykali palcami … a w przyszłości od tak mają sobie np. tu do nas emigrować ? Po co ? Zrobić nam taki lewacki syf jaki u siebie sami zrobili, palcem w bucie nie kiwnęli aby to zatrzymać. Po co nam tacy migranci ?

  Jak trend chęci emigracji narośnie, UE stanie w ogniu, to trzeba nam zamykać granice, a nie przyjmować “chore zachodnie ideologie” wraz z ich nosicielami !!!

  0

  0
 3. Niech sobie uciekają do nas, prawda jest taka, że najczęściej będą to emeryci, gdzie duży % stanowi odsetek ludzi w wieku produkcyjnym, którzy zgromadzili na tyle środków, żeby żyć spokojnie do końca życia, lub osoby obrotne, które mają pomysł na życie w naszym kraju, można powiedzieć, osoby reprezentujące najlepsze walory kultury zachodniej. Osoby takie są bardzo pożyteczne dla naszej gospodarki i mogą liczyć na naszą sympatię. Więc w tym przypadku: refjudżiz łelkam 😉

  0

  0
 4. Walczyć qrwa o swój kraj mendy, a nie oddać go bez jednego wystrzału brudasom .Teraz widzicie że to Polska była taranem rozbijającym azjatyckie hordy.Gdyby nie nasi praojcowie Syfiasta Europa byłaby dawno muzułmańska ,i zakuta w kajdany .

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.