szczepionkaOd pewnego czasu, w mediach trwa propaganda mająca na celu regularne szczepienia – zwłaszcza dzieci. Rodzice, którzy ze względu na coraz więcej informacji o ich szkodliwości, rezygnują ze szczepienia dzieci najpierw byli traktowani jako szaleńcy i oszołomy. Teraz zaczynają się apele o… wsadzanie takich osób do więzienia.

W roku 2013, portal zmianynaziemi.pl informował o raporcie polskich naukowców, w którym zwracają oni uwagę na szkodliwość szczepionek. Autorzy informują, że szczepienia mogą mieć negatywny wpływ na układ nerwowy i system immunologiczny. Wśród chorób i powikłań mogących występować na skutek szczepień wymienia się: nowotwory, powiększenie węzłów chłonnych, ropnie w miejscu wstrzyknięcia, napady, paraliże wywołane przez wirusa krowianki, zapalenie mózgu, zapalenie opon mózgowych i wiele innych.

Takim informacjom ciężko jednak przebić się przez medialną zmowę milczenia. Kolejni celebryci i dziennikarze zaprzęgani są do propagandowych kampanii, które maja na celu przekonanie nieprzekonanych, że jedynym ratunkiem dla dzieci są właśnie szczepienia. Dotychczas rodzice, którzy negowali skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek byli co najwyżej uznawani za oszołomów. W niedalekiej przyszłości, konsekwencje mogą być o wiele bardziej dotkliwe. Jeden z dziennikarzy USA Today, Alex Berezow wezwał rząd amerykański do tego by… wsadzał do więzienia rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci.

źródło: zmianynaziemi.pl, http://gaia-health.com/gaia-blog/2013-05-12/vaccines-do-irreparable-harm-study-from-poland/, http://progress.umb.edu.pl/sites/progress.umb.edu.pl/files/129-141.pdf

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here