Foto: en.wikipedia.org
Foto: en.wikipedia.org
Foto: en.wikipedia.org

W ubiegłym tygodniu aresztowano Terrence’a Patricka Beana, 66 letniego założyciela i członka zarządu organizacji walczącej o zakazanie terapii konwersyjnej, tzw. reparatywnej, która ma pomagać w zmianie orientacji z homoseksualnej na biseksualną lub heteroseksualną.

66 latek został aresztowany przez detektywów z Portland, podejrzany jest o gwałty i wykorzystywanie seksualne nieletnich. Współzałożyciel i i prezes organizacji Vov, zrzeszającej byłych homoseksualistów Christopher Doyle mówił po zatrzymaniu: „To oburzające i tragiczne, że założyciel największej gejowskiej organizacji na świecie molestował chłopców, gdy w tym samym czasie szefowie HRC nawoływali do wprowadzenia w USA aktów prawnych, nie pozwalających młodym chłopcom leczyć się z urazów doznanych ze strony homoseksualnych pedofilów”.

Mężczyzna chce, by organizacja założona przez 66 latka przeznaczyła dużą sumę ze swojego budżetu na sfinansowanie terapii reparatywnej dla chłopców, których wykorzystywał a także na szkolenie terapeutów metody, którą Bean tak zajadle zwalczał.

Źródło: pch24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here