Żabka

W sklepach Żabka już niedługo zostanie wprowadzany nowy sposób płatności. Nowa funkcja zyskała nazwę Żappka Pay i wzbudziła ogromne zainteresowanie klientów. Dzięki niej płacenie za zakupy stanie się jeszcze łatwiejsze! Wystarczy tylko pobrać aplikację mobilną i wszystkie płatności możemy wykonywać za pomocą kilku kliknięć. Ponadto podobne rozwiązanie wprowadził również Lidl.

Inwestowanie w transformacje cyfrową

W obecnym czasie bardzo ważnym etapem w każdej firmie jest wdrażanie nowych rozwiązań, które usprawnią działanie sklepów. Sklepy muszą się rozwijać by móc zaspokoić coraz bardziej wymagających klientów. Innymi słowy wprowadzanie innowacji jest kluczowym elementem w każdej firmie. Jedną z podstaw rozwoju sieci Żabka jest inwestycja w transformację cyfrową. Tomasz Blicharski, wiceprezes zarządu ds. finansowych i rozwoju Żabka Polska wypowiada się na ten temat tak:

“Wszystkie wprowadzane przez nas usługi bazujące na nowoczesnych technologiach mają przede wszystkim za zadanie zwiększyć jakość i komfort zakupów dokonywanych w naszych sklepach.”

Jak dokonać zakupów za pomocą Żappka Pay?

To bardzo proste. Należy podłączyć kartę płatniczą i w następnej kolejności zabezpieczyć ją numerem PIN. Potem wystarczy zrobić skan twarzy lub odcisk palca. Cały proces obsługuje firma First Data. Korzystanie z aplikacji mobilnej jest całkowicie bezpieczne. Dzięki niej możemy płacić za swoje zakupy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.