najlepsze seriale

Najlepsze seriale, które przedstawione w poniższym zestawieniu są pozycjami absolutnie wyjątkowymi. To prawdziwe klasyki, które oglądał je niemal każdy z nas. A jeśli jednak nie, to czas najwyższy to zmienić!

Czasy, w których z wielkim podekscytowaniem i przejęciem zasiadało się na kanapie przed telewizorem w oczekiwaniu na emisję ulubionego serialu, odeszły już w zapomnienie. Teraz nie musimy ściśle trzymać się grafiku stacji telewizyjnych, chcąc obejrzeć coś, na co mamy ochotę. Jest wiele dostępnych platform, za pośrednictwem których w każdym momencie i prawie każdym miejscu na ziemi możemy obejrzeć ulubiony serial, film lub program. Co więcej, wybór dostępnych do obejrzenia seriali w sieci jest ogromny. Możemy oglądać je o dowolnej porze i w dowolnej kolejności. Wszystko jest kwestią naszych preferencji. Jest to bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ niektóre swego czasu najlepsze seriale nie są już emitowane na żadnym z kanałów telewizyjnych. A są to na tyle kultowe produkcje, że ma się ochotę wrócić do nich po latach, ponieważ nie tracą na swojej świetności.

Najlepsze seriale o których trudno zapomnieć

1. Słoneczny Patrol

Utwór, który towarzyszy czołówce serialu potrafi zanucić chyba każdy. „I’m always here” Jimiego Jamisona stał się gorącym przebojem lat dziewięćdziesiątych. Rzesza wiernych widzów przez lata zasiadała przed telewizorami, by móc śledzić przygody dzielnych ratowników. Serial doczekał się 11 sezonów, był emitowany od 1989-2001 roku. Składa się z 243 odcinków, które są kombinacją wielu brawurowych scen oraz spektakularnych akcji ratowniczych. Nie brakowało w nim również wątków z prywatnego życia ratowników, które także zachwycały swoją przebojowością. Serial był dobrą odskocznią od codziennego życia, ponieważ każdy widz mógł poczuć się tak, jakby sam był na słonecznym wybrzeżu Kalifornii.

 • 2. The Office

  Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie miał przyjemności obejrzenia „The Office”, koniecznie musi to nadrobić. Serial od samego początku zaskakuje i stopniowo oczarowuje swoim humorem. Akcja opowiada o losach pracowników jednej z firm papierniczych. Dzieje się to wszystko w Scranton w Pensylwanii. Podejście do rzeczywistości głównych bohaterów jest wprost przekomiczne. Serial pełen jest dowcipu, niecodziennych przygód i oderwanego od rzeczywistości podejścia do życia. Ten, kto postanowi poznać Michaela Scotta, Dwighta Wilsona, Pam Beesly, Jima Halperta oraz resztę pracowników Dunder Mifflin z pewnością ich pokocha.

  3. Miodowe lata

  Ponadczasowy klasyk, który nawet po wielu latach nie przestaje bawić. Przygody Karola Krawczyka, impulsywnego motorniczego oraz jego najlepszego przyjaciela Tadeusza Norka, są w stanie rozbawić nawet najwyborniejszych serialowych koneserów. Akcja serialu toczy się na warszawskiej Woli. Pakowanie się w kłopoty i niecodzienne pomysły obu panów na to, jak się z nich wydostać są rozbrajające. Każdy odcinek to nowa przygoda bohaterów, ich rodzin i sąsiadów. Ponadto, w 2004 roku serial doczekał się kontynuacji pod zmienionym tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Jednak wyemitowano tylko siedemnaście odcinków nowej serii.

  4. Jak poznałem waszą matkę

  Każdy odcinek serialu jest opowieścią Teda, który w bardzo zabawny sposób przekazuje dzieciom historię poznania się rodziców. Serial opowiada o przygodach paczki nowojorskich przyjaciół, którzy w każdym z odcinków rozbawiają widzów do łez. To przezabawni, zakręceni i bardzo pozytywni, młodzi ludzie. Ich codzienność pełna jest szalonych decyzji, co skutkuje następstwem późniejszych wtop i zabawnych zwrotów akcji.

  5. Przyjaciele

  „Najlepsze seriale” to spis w którym nie mogło zabraknąć „Przyjaciół”. Niezaprzeczalni mistrzowie w swoim gatunku, którym należy się pierwsze miejsce na podium. Niepodważalnie świadczą o tym wyniki oglądalności serialu. Finałowy odcinek zgromadził przed telewizorami aż 52,5 mln osób. Trzeba przyznać, że te liczby robią ogromne wrażenie. Rachel, Monika, Phoebe, Ross, Chandler i Joey, podbili serca milionów ludzi na całym świecie. Ponadto, serial pełen jest humoru, jednak przede wszystkim przez te wszystkie lata poruszał też wiele istotnych kwestii. Każdy znalazł w nim, w którymś momencie siebie. Było wiele kryzysów, kłótni, wzruszeń i momentów pełnych radości. I choć od emisji ostatniego odcinka minęło ponad szesnaście lat, to „Przyjaciele” nadal zdobywają nowych miłośników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here