Instagram

Instagram dla wielu osób jest miejscem, które służy do obnoszenia się przed innymi swoimi sukcesami. Miejscem w którym zwykli, szarzy ludzie pokazują to co wyszło im w życiu najlepiej i czekają na pochwały. Często szukają tam afirmacji i uznania w oczach innych, które pozwoli im poczuć się lepszymi niż są w rzeczywistości. Chcą podnieść swoją samoocenę lub pokazać jak wspaniałe wiodą życie. Dzięki rosnącej liczbie osób obserwujących i pochlebnym komentarzom czują się ważniejsi i bardziej wartościowi od innych.

Instagram to coś więcej niż miejsce do selfie

Jednak nie dla każdego Instagram jest miejscem w którym szukają uznania. Są osoby, które traktują konto tam jako dodatek do swojego życia. Decydują się dzielić na nim swoją pasją i twórczością, fotografiami, które pokazują piękno świata i ludzkiego życia. Podkreślają delikatność i kruchość ludzkiej egzystencji. Dostrzegają więcej niż pozostali i pragną pokazać to innym. Poniżej przedstawimy wam konta, które szczególnie przykuły naszą uwagę. Osoby, które pragną pokazać światu coś czego większość osób nie zauważa.

mowie.polszeptem – czyli jak zwolnić i patrzeć szerzej

mowie.polszeptem to konto osoby, która widzi świat inaczej niż pozostali. Dla Joasi życie nie jest czarno-białe, a każda chwila jest godna uchwycenia jej na zdjęciu. Zakochana w naturze – tej roślinnej oraz ludzkiej. Gdy przyglądamy się każdemu ze zdjęć przenosimy się w odległy świat, który kusi nas barwami i powoduje, że w naszych sercach pojawiają się różnorodne emocje. Smutek, niepewność, radość i spokój. A to wszystko za sprawą odpowiedniego momentu, chwili, która mogłaby trwać sekundę, a jednak przetrwa lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.